Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Повний розмір
Бойовики / 15.01.2015, 00:25 rus

Улюбленець глядачок усього світу Ченінґ Татум і веселун Джона Гілл презентують продовження пригод Мачо і Ботана. Успішно виконавши своє перше завдання, агенти Дженко і Сміт знову отримують роботу. Цього разу, щоб розкрити злочин, їм доведеться перевтілитися у студентів одного з американських коледжів. З'ясуємо чи по зубах копам-професіоналам запальна студентська вечірка!

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 14.01.2015, 23:44 rus

У школі Мортон Шмідт був ботаном, а Ґреґ Дженко — крутим хлопцем. Після закінчення школи обоє поступили до поліцейської академії і були напарниками у велопатрулі. Проте їх завербували у таємний відділ і посилають у школу, щоб розкрити систему наркоторгівлі.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 14.01.2015, 12:47 ua

Група ентузіастів під проводом Мо Шаріфа представила на суд громадськості короткометражний фільм за мотивами Deus Ex: Human Revolution власного виробництва. Цікавий він в першу чергу тим, що по мірі виконання впритул наблизився до професійних робіт - тут вам і достовірні CGI-сцени, і чіпка режисура, і досить непогана гра акторів. Незважаючи на те, що фільм заснований на всесвіту однойменної гри, його сюжет з подіями Human Revolution пов'язаний досить слабо....

Рейтинг:
Повний розмір
Детективи / 13.01.2015, 23:41 ua

Фільм розповідає про банду професійних фокусників, які під час своїх виступів провертають зухвалі пограбування банків. Через деякий час до справи підключається ФБР, але викрити майстрів ілюзії виявляється зовсім не так просто.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 13.01.2015, 21:17 ua

Фільм розповідає про долю радянського воєнного пілота, який став вождем індіанського племені в Канаді. Неймовірна доля простого хлопця з Полтавщини. Фільм оснований на реальних подіях.

Рейтинг:
Повний розмір
Комедії / 13.01.2015, 21:02 ua

Двоє приятелів навіть і не припускали, що поїздка до легендарної зони 51, де за чутками багато років тому зазнала катастрофу літаюча тарілка, призведе до зустрічі зі справжнім прибульцем з космосу. Герої фільму швидко знайшли спільну мову з веселим і охочим до розваг і випивки інопланетянином, а дізнавшись, що їх нового знайомого розшукують озброєні до зубів спецагенти, вирішили допомогти йому повернутися додому.

Рейтинг:
1-6 7-12 ... 625-630 631-636 637-642 643-648

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0