Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Пригоди / 13.01.2017, 15:46 ua
Головним героєм фільму «Піт і його дракон» є хлопчик на ім'я Піт, який жив в дитячому будинку з іншими такими ж дітьми, як і він. Хлопчик хоче потрапити в хорошу сім'ю. Мрія малюка, як він спочатку думав, збулася, його взяла до себе молода сімейна пара.
Рейтинг:
Комедії / 07.01.2017, 12:00 dggd

Дерріл Уїзерспун & ndash; бідний американський студент, готовий за гроші взятися за будь-яку справу. Він працював і посудомийником, і гідом в історичному музеї, і навіть здавав сперму в банк донорів, але так і не зміг оплатити всі свої довгі рахунки. Одного разу йому пропонують взяти участь в одному сумнівному медичному експерименті по посиленню почуттів.

Рейтинг:
Серіали / 05.01.2017, 17:56 Рос

Супергерої охороняють простих жителів, але хто допомагає супергероям? Агенти секретної служби Щ. І. Т., які з лихвою заповнюють недолік СВЕРХСИЛ прагненням якомога краще виконувати роботу. Необхідно допомогти новому супергероєві зберегти інкогніто?

Рейтинг:
Повний розмір
Комедії / 14.11.2016, 14:22 ua

Коли Хенк (Пол Дано) потрапляє на безлюдний острів, він втрачає будь-яку надію на порятунок. Будучи на межі самогубства, хлопець бачить небіжчика, що лежить поблизу. Ну ось і чудово! Тепер він тут не один, а в товаристві Менні (Деніел Редкліфф) – ім’я дуже пасує мерцеві. Удвох шукати шляхи до виживання все ж веселіше. Тож нові друзі вирушають у подорож островом. Ближче до ночі Хенк помічає, що Менні не такий вже і нудний. Виявляється, він вміє говорити. І ще багато чого робити незвичайного. Це дуже доречно, коли намагаєшся врятуватися від голодної смерті. Спілкування з трупом повертає Хенку смак до життя і тепер він готовий до пошуків дівчини своєї мрії.

Рейтинг:
Повний розмір
Пригоди / 23.10.2016, 19:31 ua

Старшокласники середньої школи занурюються в онлайн гру "Правда або Дія", де учасники виконують завдання різного ступеня складності, які придумують для них інші користувачі – "спостерігачі". За кожне виконане завдання гравці отримують хороші гроші. На одному із раундів головна героїня Ві знайомиться з хлопцем на ім'я Іен. Спостерігачам сподобалася вродлива пара, тому вони вирішують, що наступні завдання нові знайомі повинні виконувати разом. З кожним раундом стає все складніше. Ві поступово розуміє, що з власної волі з гри вже не вийти. Адже кожне завдання може стати останнім для будь-якого учасника ...

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 13.10.2016, 23:04 ua

Відчайдушна любителька серфінгу сідає на мілину на гострий виступ рифу і опиняється у смертельній пастці. Її пильно стереже гігантська біла акула, яка нізащо не випустить свою здобич. До берега і порятунку якихось 200 метрів, якби не клята мілина. Зірка Голівуду Блейк Лайвлі в гострому двобої з хижаком, де чиясь воля до життя виявиться сильнішою.

Рейтинг:
1-6 7-12 13-18 19-24 ... 637-642 643-648

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0