Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Драми / 09.04.2017, 13:01ua
Жителі маленького і досить віддаленого від цивілізації містечка на півночі США відчували себе спокійно, адже світ на вулицях оберігає сам Джессі Стоун, повз якого не прошмигне жоден зловмисник. Головний герой захоплюючій детективної картини «Правосуддя Стоуна» працює начальником невеликого поліцейської дільниці, ведучи рутинну роботу, але раптова звістка про трапилися злочини руйнує усталений побут героя.
Рейтинг:
Мультфільми / 09.04.2017, 12:54ua
Мультфільми і фільми, в яких сюжет крутиться навколо автомобільної теми, вже чимало. Згадати хоча б гучні «Тачки» або «Трансформерів». Але мультик «Hot Wheels: Початок пригод» не менш гарний. Його дія відбувається в одному з невеликих містечок, де все дуже повільне. Чотири героя по щасливою випадковості виявляють, що якщо трохи збільшити швидкість, то життя заграє зовсім новими і яскравими фарбами. Цих щасливців звуть Гейдж, Уайетт, Брендон і Ретт. Це природжені рейсери, які гарні самі по собі. Але коли вони збираються разом, ця команда стає непереможною. Під колесами машин горить асфальт, так що не даремно вони себе назвали «Гарячими колесами».
Рейтинг:
Драми / 09.04.2017, 12:42ua
Він зустрів її, спочатку не довіряючи і бажаючи прогнати. А вона знала його з самого початку. Вона вибрала його, вона, чаклунка, здійснила обряд, щоб отримати його любов. Здається, її мрія збулася...

Але щастя, що було таким безмірним, виявилось крихким, як скло. Ні, ніщо не здатне повернути їм колишню любов. Він змушений йти по землі протягом довгих років, намагаючись покінчити з собою тисячі разів, і все безуспішно. А вона, втілюючись знову і знову, не знає, де він, як його знайти, але пам'ятає його образ і переносить його з одного життя в іншу.
Рейтинг:
Бойовики / 09.04.2017, 12:28ua
Кримінальна комедія, створена німецькими кінематографістами. Фільм Кухар-злодій сподобається тим, хто любить іноземні фільми з вітчизняними персонажами, показаними не з кращого боку. Місто Відень знаменитий не тільки вальсами і стільцями. Тут вкоренилася ще і так звана «російська мафія» під початком крутого ватажка на ім'я Костянтин. Його права рука Оскар Брошнин (Р. Хюбхен) хоче піти на спокій. Чи вийде?
Рейтинг:
Бойовики / 09.04.2017, 07:37ua
Авантюрна комедія «Незвичайні пригоди Адель» (Les aventures extraordinaires Ad?le Blanc-Sec) від знаменитого Люка Бессона була знята за мотивами коміксів Жака Тарди про пригоди незалежної, цинічною дівчата з сильним характером. У Парижі часів Першої Світової війни відбуваються неймовірні речі. Завдяки експериментам дивного професора з яйця в музеї палеонтолигии з'являється на світ справжній птерозавр і тероризує Париж. Поліція збивається з ніг, намагаючись спіймати чудовисько
Рейтинг:
Драми / 09.04.2017, 07:24ua
Навіть найбагатші діти можуть бути нещасними. Іноді тим, хто отримує в день одне морозиво, і шматочок хліба дістається набагато більше щастя, ніж тим, хто може купатися в золоті і харчуватися тим, що їм хотілося б на даний момент. Діти багатих батьків часто піддаються нападам і викрадань, які навіть не наснилися б в кошмарах звичайним людям. Саме тому для таких простих дітей придумана спеціальна школа. З сучасною системою охорони, з особливими предметами. Але навіть звідти злочинці примудряються викрадати своїх жертв. В черговий раз жертвою стала маленька дочка сенатора, яка була викрадена вдень зі школи. Невідомий просто забрав дитину. Пропозицій обміняти дівчинку на гроші не надходило. Всі, хто намагався хоч якось дістатися до школярки, або хоча б зв'язатися з викрадачем були вбиті.
Рейтинг:
1-6 7-12 13-18 19-24 25-30 ... 793-798 799-803

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0