Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Серіали / 24.04.2017, 11:17rus
Все наше життя проходить по спіралі. В один день все може кардинально зміниться, але з часом все повторюється. Ще один доказ цього - серіал «Матуся». Крісті всього 32. У деяких її подруг в цьому віці життя тільки починається, а вона вже встигла народити двох дітей, причому старшу дочку Вайолет в 16 років.

Крісті мріяла стати психологом, але через вагітність не змогла закінчити школу, і тепер може розраховувати хіба що на посаду офіціантки. Вона змінює чоловіків, як рукавички, а її останнім кавалером виявився її одружений шеф. Вона ходить на збори анонімних алкоголіків, де час від часу зустрічає свою матір Бонні. Та теж народила Крісті в 16, теж все життя пила і приймала наркотики, теж спала з безліччю чоловіків. Але Крісті зовсім не хоче бути схожою на свою матір, хоча в точності повторює її долю.

Героїня знаходиться на межі нервового зриву. І в цей непростий момент Бонні оголошує, що тепер буде жити з ними, а шістнадцятирічна Вайолет дізнається, що чекає дитину ...
Рейтинг:
Серіали / 24.04.2017, 10:05rus
Оригінальний фантастичний серіал Штам (2014 року) вже з'явився на наших екранах. З перших серій сюжет просто захоплює дух. Місце дії - коли то шикарний мегаполіс Нью-Йорк, в який раптово прилітає літак з декілька «незвичайним» вантажем на борту. У ньому знаходиться досить багато трупів, які заражені раніше невідомим людству штамом. Вони поступово перетворюються в страшних вампірів, які прагнуть знищити (або зробити собі подібними) то невелика кількість людей, що ще залишилося в місті. А єдиним, хто розуміє всю небезпеку подібної загрози, є талановитий лікар з ЦКР. І саме йому належить переконати жителів міста в тому, що тільки спільними зусиллями вони можуть впоратися з виниклою проблемою. Яка, до речі, ускладнюється ще й безперервної мутацією незвіданого і небезпечного вірусу.

Штам - картина, яка, безсумнівно, приверне до себе любителів фантастики. Перша серія з'явиться на екранах вже в середині липня, її можна буде дивитися онлайн, а от наступні будуть виходити поступово. Яскрава і неймовірно емоційна гра акторів, оригінальний сюжет та якісні ефекти доставлять справжнє задоволення під час перегляду.
Рейтинг:
Серіали / 24.04.2017, 09:30rus
Солодка помста та, яку здійснюєш лише через багато років ... Так і зробила Аманда Кларк, героїня серіалу «Помста». Батько Аманди, Девід Кларк, був несправедливо засуджений за державну зраду. Його звинуватили в загибелі пасажирів рейсу 197. Головними свідками звинувачення виступили близькі друзі і колеги: сімейство Грейсон, секретар Лідія Девіс та інші. Девід не витримав зради і через пару років помер у в'язниці.
Рейтинг:
Серіали / 24.04.2017, 08:39rus
Дія кримінальної російської драми розгортається в маленькому приморському місті. Олександр Тихонов, недавно втратив дружину, працює доглядачем маяка і обожнює свою дочку Тетяну, яка теж любить батька і піклується про нього. Мила, добра студентка і не підозрює, що її батько очолює групу контрабандистів.
Майор поліції Кравченко, який розслідував свого часу справу про контрабанду, піддавшись спокусі, вступив у змову з Тихоновим. Тепер він за певну плату прикриває злочинців. Крім того, йому дуже подобається Тетяна. Майор залицяється до дівчини і, добившись її розташування, будує плани сімейного життя.
У місто приїжджає молодший брат майора, теж поліцейський. Зовсім випадково він виявляється свідком нападу хуліганів на Тетяну і її подругу і рятує дівчат, що автоматично робить його героєм. Дівчата закохуються в рятівника, а його серце підкорила Тетяна. Новоявлений герой вирішує залишитися в місті, тим самим плутаючи кримінальні і любовні плани злочинних персонажів. Чим же закінчиться ця історія?
Рейтинг:
Жахи / 12.04.2017, 16:21ua
Головне, що приваблює в фільмі "Спостерігач" (The Watcher) — актори, що грають головних героїв і те, що ці герої знамениті. У картині показано протистояння двох одвічних ворогів: агента ФБР Джоела Кемпбелла та серійного вбивці Девіда Гріффіна. Однак це не звичайна кримінальна драма, де харизматичний детектив переслідує і, нарешті, затримує маніяка. Девід не зовсім розуміє хід думок вбивці і вирішує залишити цю справу. Однак Гріффін затіває з ним криваву гру — він провокує Кемпбелла, як би кажучи про його неспроможності і про те, що зло буде торжествувати, тому що це правильно. Маніяк приїжджає в місто, де оселився Джоел і починає вбивати людей. Актори протягом всієї картини тримають глядача в напрузі, показуючи незвичайність характерів і непередбачуваність вчинків. Тривога змінюється надією, потім знову здається, що все безнадійно. І треба взяти себе в руки і показати, що світ повинен жити не за законами маніяків, а за людськими законами. Хто це зробить, як не агент ФБР Джоел Кемпбелл, долаючи страх і зневіру в себе?
Рейтинг:
Драми / 12.04.2017, 15:49ua
У центрі мелодрами Чи Енн Туо (Сандра Баллок), мати двох дітей і успішний декоратор, що живе в багатому районі Мемфіса. Невтомна оптимістка з добрим серцем, вона звертає увагу на мерзнущего 17-річного безхатченка з чорного кварталу. Лі Енн запрошує підлітка відзначити День подяки разом з її сім'єю, цікавиться його навчанням і заохочує дружбу Майкла з її дітьми. Майкл поступово стає членом дружної сім'ї Туо. Завдяки їх підтримці він здає шкільні іспити і претендує на спортивну стипендію в престижному коледжі. Перш ніж він стане студентом і професійним футболістом, Майкл ще не раз зіткнеться з труднощами. Але просте прояв доброти вже кардинально змінило його життя,
Рейтинг:
1-6 7-12 13-18 19-24 25-30 31-36 ... 805-810 811-814

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0