Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Бойовики"
Поєднує в собі драматичний жанр фільму разом з нестримними діями: бійки, автомобільні переслідування, вибухи, стрілянину і тому подібне. Жанр, в основному, показує самостійні намагання героя відновити справедливість, що нерідко переростає у маленьку війну. Проте не слід плутати екшени з фільмами про війну.
Бойовики / 23.05.2015, 01:01ua

Нік Фьюрі і секретне міжнародне агентство ЩИТ збирає разом супергероїв, серед яких Тор, Халк, Капітан Америка та Залізна Людина, і формує загін Месників, щоб захистити Землю від Локі та його інопланетної армії.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 18.05.2015, 00:51ua

Події у фільмі розгортаються навколо хлопця на імя Гаррі. У нього унікальний інтелект і, здавалося б, великі можливості реалізувати себе. Однак весь свій потенціал він направляє в неправильне русло, усе більше погрузаючи в кримінальному світі. Одного разу Джек, секретний агент, бере його під свою опіку та надає унікальний шанс - поповнити ряди спецагентів таємної служби Kingsman. Проте скористатися можливістю не так вже й легко. Потрібно подолати безліч випробувань, а це під силу далеко не всім.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 18.05.2015, 00:24ua

Людство залишило неприємний відбиток на цій планеті, і природа повстала проти нас. На землі панує вічна мерзлота, майже все живе загинуло, лише одиницям вдалося вижити у цій катастрофі. Всі вони зібралися у місці під назвою "Колонія 7". Запаси їжі і палива тануть буквально на очах, виживати з кожним днем стає все важче, люди почали забувати, що таке сонячне тепло. Поблизу існує схоже місце, "Колонія 5", зв'язок з ними втрачений. Отримавши сигнал про допомогу, група сміливців відправляється у дорогу, в надії з'ясувати причину і надати допомогу постраждалим.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 15.05.2015, 00:28ua

Чаппі відрізняється від усіх – він перший робот, який здатен думати і переживати людські емоції, чим привертає посилену увагу зловмисників. Адже така розумна машина може стати ідеальною зброєю. Що змусить Чаппі прислухатися до свого серця і не збитися з правильного шляху?

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 10.05.2015, 00:01rus

Фільм розповість історію кілера, який вступив у конфлікт з колишнім босом і в підсумку вимушений переховуватися, щоб захистити свою сім'ю від переслідування мафією і влад

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 09.05.2015, 13:45ua

Молодий коп, потрапивши на той світ після загибелі від руки невідомого зловмисника, в обмін на допомогу при розслідуванні власного вбивства зобов'язується наступні сто років присвятити службі в Загробному департаменті. Отримавши в напарники брутального стрільця епохи вестернів, він виходить на боротьбу з темними силами.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 09.05.2015, 09:05rus

Філ Міллер колись був просто звичайним хлопцем, який любив свою сім'ю і ненавидів свою роботу в банку - тепер він остання надія людства. Чи знайде він коли-небудь іншу живу людину на планеті?

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 08.05.2015, 00:12ua

Фільм розповідає про рекламника, якого хтось викрав і 20 років протримав в одиночній камері, ніяк не пояснюючи своїх мотивів. Настільки ж несподівано отримавши одного разу свободу, він вирішує розшукати того, хто організував його викрадення, і виявляє, що невідомий злодій продовжує мучити його загадками. Погоня за помстою приводить його до юної соціальної працівниці і якоїсь людини, в руках якої нібито знаходиться ключ до його порятунку.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 07.05.2015, 22:46ua

Екранізація мемуарів морського піхотинця з Техасу Кріса Кайла, який служив снайпером в Іраку і став рекордсменом за кількістю вбитих солдатів противника, за що іракці прозвали його дияволом. Крім опису військових дій, книга складається з уривків спогадів дружини Кріса, що стала свідком того, як росла прихильність чоловіка до його соратникам і війні.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 07.05.2015, 21:06ua

Двом заклятим ворогам, які зіткнулися у лісі на американо-канадському кордоні, доводиться об'єднатися у боротьбі проти наркокур'єрів, бажаючих за будь-яку ціну повернути свій втрачений вантаж...

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 ... 161-170 171-178

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0