Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Бойовики"
Поєднує в собі драматичний жанр фільму разом з нестримними діями: бійки, автомобільні переслідування, вибухи, стрілянину і тому подібне. Жанр, в основному, показує самостійні намагання героя відновити справедливість, що нерідко переростає у маленьку війну. Проте не слід плутати екшени з фільмами про війну.
Бойовики / 28.01.2017, 15:09ua
Захватывающий и увлекательный фильм "Пик Данте" (Dante's Peak), действие которого разворачивается в провинциальном городке с одноименным названием. Он повествует о грядущей катастрофе и она может уничтожить не просто город, а все планету Земля. Главный герой Гарри Далтон — сейсмолог. Он занимается изучением деятельности вулканов и приехал на Пик Данте, чтобы исследовать сейсмическую активность местного вулкана. Он одинок, его жена погибла несколько лет назад во время извержения вулкана. И проводя довольно рутинные исследования, Гарри выясняет, что человечество в опасности грядет страшная катастрофа. Он пытается достучаться во все правительственные инстанции, но безрезультатно. Привлечь на свою сторону ему дается лишь Рэчел Уэндо — местного мэра. Надо сказать, она тоже одинока и живет со своими малолетними детьми. В общем все завертелось и закрутилось, конечно у них вспыхнул роман. Вместе они будут бороться из всех сил. Но что такое человек, по сравнению с неистовой природной стихией. Смогут ли Гарри и Рэтчел найти сторонников, услышат ли их политики? Как быть если ты знаешь, что отступать некуда. Концовка этого фильма-катастрофы поистине неожиданна
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 13:43ua
Планета знову знаходиться в стані холодної війни. Саме міжусобиці між країнами спонукають уряд і вчених країн працювати в області вдосконалення зброї та проектів під грифом секретності, здатних знешкодити противника недоступними в звичайних умовах методами. Ось так і трапилося, коли ситуація вийшла з під контролю в горах Канади. Військові натрапили на дивну знахідку в снігах. У зруйнованих шматках літака знаходилися замерзлі тіла російських військових, які були в застиглому стані. Модифіковані тіла солдатів, які були не зовсім мертві були занурені і перевозилися на військову базу для подальшого дослідження. Але під час перевезення заморожені чоловіки ожили і змогли втекти. Тепер головні герої фільму Крижані солдати 2014 зможуть виконати свою місію, яка записана в їх пам'яті. Якщо кіно Ice Soldiers дивитися онлайн, то дізнаємося, чи зможуть з роботами-солдатами впорається місцеві військові.
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 08:59rus
Сюжет фільму розповідає історію життя Ксандер Кейджа, який добровільно відправив себе у вигнання, але, по закінченні декількох років, вирішив повернутися назад і, тим самим, потрапив в дуже широкий круговорот неймовірних подій. Він збирається розшукати дуже потужну зброю, яке называется «Ящик Пандори», для цього він зібрав компанію з безбашенных екстремалів і разом з ними вирушив на його пошуки. Однак зволікати не варто, адже не тільки їм цікава ця секретна розробка, буквально в спину їм дихають небезпечні злочинці, які також об'єдналися, щоб роздобути зброю першими. Але все виходить з під контролю, коли стає відомо, що навіть уряд замішані у цьому і теж намагається розшукати зброю. Тепер доля всього світу знаходиться під загрозою ...
Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 26.01.2017, 04:15ua

Заступившись за ледь знайому повію, герой змушений вступити в нерівну сутичку з ЦРУ-шним перевертнями в погонах і російськими бандитами. Фінал у цій війни був би плачевно передбачуваний, не будь він відставний спецназівець, який тільки почав життя з чистого аркуша.

Рейтинг:
Бойовики / 26.01.2017, 02:20rus

Згідно з календарем індіанців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняються на одній лінії один з одним, що приведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Недавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю. Група учених намагається розшифрувати цей «Календар» цивілізації Майя, в надії знайти в ньому способи протидії передбаченому апокаліпсису.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 13:32ua

Після подій в «Месників», Стів Роджерс намагається ужитися в сучасному світі, спокійно проживаючи у Вашингтоні. Але коли організацію Щ. І. Т. атакують, Стів потрапляє в павутину інтриг, яка ставить під загрозу весь світ. Після того, як справа розплутується, Капітан Америка і Чорна вдова об'єднуються з новим союзником, Яструбом. Незважаючи на це, герої зустрічають несподіваного ворога - Зимового солдата.

Рейтинг:
Бойовики / 25.01.2017, 13:25ua

Життя колишнього держагента Браяна Мілса зазнає краху, коли його звинувачують у вбивстві, якого він не скоював. Переслідуваний досвідченим інспектором поліції, Мілс пробує знайти справжнього вбивцю…

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 12:21ua

Джейк Саллі - в минулому морпіх, прикутий до інвалідного візка. Та не дивлячись на непідвладне йому тіло, Джейк в душі як і колись - воїн. Він отримує завдання здійснити переліт у кілька світлових років на базу землян на планеті Пандора, де корпорації видобувають рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи. Та видобуток таких важливих для землі мінералів загрожує порушенням звичайного плину життя планети, де панує неймовірно тісний по-справжньому чудесний зв'язок місцевих жителів з природою прадавніх лісів, доступний для розуміння далеко не кожному...

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 11:48ua

Земля знаходиться на порозі глобальної катастрофи - починається новий Льодовиковий Період. Землетруси, цунамі, урагани загрожують існуванню людства. Основна дія відбувається в Нью-Йорку, який потрапляє в блокаду льодовиків, що насуваються. Близкість катастрофи вимушує ученого-кліматолога, що намагається знайти спосіб зупинити глобальне потеплення, відправитися на пошуки зниклого сина до Нью-Йорку.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 10:40ua

Апокаліпсис відбувся, людство змушене покинути планету та шукати собі іншу домівку. Вже минуло тисяча років відтоді, як на Землю не верталася жодна жива душа. Дізнатися, що відбувається на рідній планеті доведеться випадковим мандрівникам, які опинилися тут після катастрофи свого космічного корабля.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 ... 131-140 141-150

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0