Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Бойовики"
Поєднує в собі драматичний жанр фільму разом з нестримними діями: бійки, автомобільні переслідування, вибухи, стрілянину і тому подібне. Жанр, в основному, показує самостійні намагання героя відновити справедливість, що нерідко переростає у маленьку війну. Проте не слід плутати екшени з фільмами про війну.
Бойовики / 11.02.2017, 22:45ua
Сюжет фантастического приключенческого фильма "Королевство викингов" (Vikingdom) рассказывает о событиях старых смутных времен. Тогда «железным словом» людей являлось оружие, именно в те времена жили храбрейшие великие воины, которые сейчас являются знаменитыми героями саг и легенд. Одному из этих героев, забытому королю, называвшемуся Эриком, достается нелегкая участь: он должен будет превзойти в несколько раз собственные возможности – победить самого всемогущего и властительного громовержца-бога, по имени Тор.
Рейтинг:
Бойовики / 10.02.2017, 21:59ua
В поиске новых источников энергии, Россия пробуждает из спячки Колосса - огромного робота, созданного в эпоху Холодной войны на случай последней битвы двух мировых гегемонов. В то же время, появляется новая гигантская акула, что ставит под угрозу мировую безопасность
Рейтинг:
Бойовики / 08.02.2017, 17:46rus
У фільмі «Кривава помста» молода сімейна пара після важких трудових буднів вирішує влаштувати собі романтичну відпустку, і відправляється по путівці на Карибські острови. Ну що може бути краще обіймів рідної людини в райському куточку планети, під теплим ніжним сонечком і на білосніжному піску.

Вони весь час проводять разом, насолоджуються один одним, і милуються дивно красивою природою. Але в один день ця ідилія обривається. Прокинувшись вранці, дівчина не виявила в номері свого чоловіка. Вона накручувала себе думкою про його зраду, і це валило її в жах. Але через певний час вона зрозуміла, що з ним щось трапилося погане. Розпитавши сусідів по номеру і свідків, вона приходить до висновку, що чоловіка викрали. Звернувшись в поліцію, вона не отримала жодної допомоги, і сподіватися треба тільки на себе.

Розслідуючи викрадення, героїня поступово розкручує клубок, який, як їй здається, повинен допомогти відшукати чоловіка. Героїня без зайвих розбирань і з'ясувань починає по-варварськи мстити всім, хто може бути причетний до викрадення коханого. Методи, які вона вибирає, навіюють холод навіть найжорстокішим злочинцям. Всіх кривдників її сімейного щастя чекають великі неприємності, і «Кривава помста».
Рейтинг:
Бойовики / 06.02.2017, 23:41ua
Экранизация бессмертного произведения «Бен-Гур: история Христа», написанного американским писателем Лью Уоллесом.
В середине двадцатых годов нашей эры могущественная Римская империя набрала невероятную мощь и с помощью несокрушимых легионов расширяла свои границы, завоёвывая новые земли и укрепляя власть на старых.
Действия фильма начинаются на территории покорённой Иудеи в Иерусалиме, где богатый аристократ Иуда Бен-Гур встречает своего приёмного брата Мессалу, который стал римским трибуном. Мессала просит брата выдать ему врагов Рима, скрывающихся среди местных жителей, но Бен-Гур отвечает ему отказом. Обозлённый трибун подставляет Иуду, после чего невинного аристократа пленяют и ссылают в рабство на галеры.
После пяти лет рабства наш герой неожиданно получает свободу, когда корабль, на котором он плыл, терпит крушение в морском сражении. Освободившись, Иуда внезапно находит себе духовного наставника в лице шейха Илдерима. Желая во что бы то ни стало отомстить за себя и свою семью, наш герой внимает мудрым советам достопочтенного старца и принимает решение участвовать в невероятно опасных гонках на колесницах, где уже долгие годы бессменным чемпионом является его сводный брат
Рейтинг:
Бойовики / 03.02.2017, 19:17ua
«Шпигун по сусідству» – іронічна комедія з королем трюків Джекі Чаном. Подивитися цей фільм ми пропонуємо онлайн. Головний герой – урядовий агент Боб Хо, які ось вже багато років виконує найбільш пріоритетні для держави завдання. Він нейтралізує терористів, відкине диктаторів і розтрощує цілі імперії зла. Але на цей раз його очікує ще більш складна роль – роль няньки. Щоб справитися з цим непростим завданням, Бобу доведеться застосувати всі отримані ним за роки служби бойові навички. Справа в тому, що він живе по сусідству з симпатичною жінкою і її трьома дітьми. Боб давно закоханий в неї і вже подумує про весілля. І ось одного разу він приносить додому секретний файл, який мріє роздобути російська мафія. Його ж за фатальною випадковістю викачує один з сусідських дітей. З цього моменту в житті китайського агента починаються справжні проблеми. Йому належить захищати дітей, битися з мафією і попутно доводити свої почуття чарівною сусідкою. Цікавий факт: під час зйомок Джекі Чан примудрився кілька разів порвати підколінне сухожилля.
Подивитися фільм "Шпигун по сусідству" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!
Рейтинг:
Бойовики / 02.02.2017, 19:26rus

Дії фільму розгортаються з того моменту, на якому закінчилася попередня частина. Після того як Вескер зрадив Еліс в Вашингтоні, кінець історії людства став ще ближче. Еліс - остання надія на порятунок світу. Вона повинна повернутися до точки відліку, туди, де все і почалося - місто Раккун-Сіті, де корпорація «Амбрелла» готується до фінальної атаці по тих, кому вдалося вижити.

У гонці з часом Еліс озброїться до зубів і об'єднається з друзями і тими, кого не очікувала побачити в ролі своїх союзників. Разом вони будуть битися проти армії мерців і нових жахливих мутантів. Перебуваючи під загрозою втрати своїх здібностей і готуючись до неминучої атаки корпорації, Еліс зіткнеться з ще більш важкими проблемами, а людство тим часом буде перебувати на грані загибелі.

Рейтинг:
Бойовики / 31.01.2017, 22:09ua
Правительство США вербует Мачете для миссии, которую не под силу выполнить простому смертному. Мачете прорывается в Мексику, чтобы схватить безумного лидера карательного отряда и эксцентричного миллиардера, торгующего оружием, который, в свою очередь, лелеет мечту начать войну планетарного масштаба и запустить смертельно опасное оружие в космос. И только Мачете может предотвратить этот глобальный хаос
Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 30.01.2017, 21:34ua

Елізіум - космічна станція, де мешкає еліта людства. Усі інші намагаються вижити на збіднілій та занедбаній планеті. Один із представників нижчої раси мимоволі став героєм. Він змушений піти на смертельно небезпечну авантюру, від наслідків якої не тільки залежить його життя, але й міжкласова рівність соціальних світів.

Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 19:57ua
Постапокалиптическое будущее. Мо выкупает у Сталкера скелетообразную голову робота, и решает подарить ее своей девушке Джилл. Джилл — скульптор, и такая фигура как раз пригодится ей в работе. Однако они даже понятия не имели с чем связались — голова робота, оказалась частью убийственного боевого андроида «МАРК 13», обладающего отличным искуственным интеллектом. И вот, робот ожил и начал постепенно собирать самого себя из близ лежащего металлолома. Вскоре оказывается так, что Джилл остается в своей квартире один на один с этой Железякой
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 15:54ua

Після того, як Дом, Брайан та їх команда здійснили зухвале пограбування в Ріо, поваливши імперію тамтешнього злодія в законі, і отримали 100 мільйонів доларів, наші герої виявилися розкидані по всьому світу. Але нездатність повернутися додому і необхідність постійно жити на ходу зробили їх життя неповним. Тим часом Хоббс відстежував організацію смертельно небезпечних найманців-водіїв по дванадцяти країнам, на чолі яких виявляється кохана Дома, яку вважали мертвою, Летті. Єдиний спосіб зупинити кримінальний загін - перемогти їх на вулицях, тому Хоббс просить Дома зібрати свою елітну команду в Лондоні. Оплата? Повне припинення переслідування з боку поліції для кожного і можливість повернутися до своїх сімей та жити нормальним життям.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 151-160 161-169

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0