Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Драми"
П'єса соціального, історичного чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі. Герої - переважно звичайні люди. Автор прагне розкрити їх психологію, дослідити еволюцію характерів, мотивацію вчинків і дій.
Повний розмір
Драми / 13.03.2015, 15:19rus

На екзотичному тропічному острові Надії, який знаходиться далеко від суєти великих міст, невтомно трудиться досвідчена жінка-лікар Сем Стюарт. В її віданні знаходиться невелика клініка даного острова, в якій надається невідкладна медична допомога як місцевим жителям, так і мешканцям усіх прилеглих островів. Більше того, прагнучи за екзотичним, незабутнім відпочинком туристи і екстремали-мандрівники також іноді стають пацієнтами головної героїні пригодницького драматичного серіалу «Лікарі з острова Надії».

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 13.03.2015, 13:47rus

Дія фільму розгортається в Стародавньому Китаї за часів правління династії Хань. Римський полководець Луція з легіоном своїх солдатів опиняється на території Китаю. В цей же час командир загону охорони Західного регіону Хо Ань в результаті зради своїх ворогів стає рабом. І цим двом воїнам судилося зустрітися в Західній пустелі, де розгорнеться епічний бій. Однак битися вони будуть не один проти одного, як можна було б подумати, а проти жадібного імператора Тіберія за суверенітет Китаю.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 11.03.2015, 15:42ua

Англійський математик і логік Алан Тьюрінг допомагає зламати код Enigma під час Другої світової війни.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 11.03.2015, 13:34ua

Молодий чоловік зіштовхується з підпільним світом внештатної кримінальной журналістики в Лос-Анджелесі.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 10.03.2015, 21:41ua

Все було готове для святкування п'ятирічного ювілею подружнього життя, коли раптом з незрозумілих причин пропав один із винуватців свята. Залишилися сліди боротьби в будинку, кров, яку явно намагалися стерти, - і ланцюжок «ключів» у грі під назвою «полювання за скарбами»; красива, розумна і неймовірно винахідлива дружина щорічно влаштовувала її для свого обожнюваного чоловіка. І схоже, що ці «ключі» - розміщені нею тут і там дивні записки і не менш дивні дрібнички - дають єдиний шанс пролити світло на долю зниклої. От тільки чи не доведеться «мисливцеві» в процесі пошуку розкрити світу і пару-трійку власних неприємних таємниць?

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 08.03.2015, 00:19ua

Молодий і талановитий барабанщик потрапляє в престижну консерваторію, де його бере під своє "крило" найбільш шанований викладача у школі. Але методи навчання в нього - жорсткі та цинічні. Наставник не зупинитись ні перед чим, щоб "вичавити" все з учня. Чи витримає такі навантаження - музикант?

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 07.03.2015, 21:57rus

Він відмовився від усього, що так колись цінував - світського життя, успішної кар'єри, розкішного пентхауса. Тепер його стихія - океан. Кожен день він розсікає на серфі теплі хвилі, які омивають острів Балі. Але неможливо забути ритм великого міста. Випадкове знайомство повертає його в саме серце сучасної столиці - високі технології, божевільні угоди, смертельний ризик і колишня любов, яка більше не з ним.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 07.03.2015, 21:42ua

Вісім років тому Бетмен розчинився в ночі, перетворившись із героя в втікача. Прийнявши на себе провину за смерть прокурора Харві Дента, Темний лицар пожертвував всім. Разом з комісаром Гордоном вони вирішили, що так буде краще для всіх. Поки злочинність була розчавлена ​​антикримінальних актом Дента, брехня діяла.Але з появою хитрої злодійки із загадковим минулим все змінюється. Тим не менш, ще небезпечніше стає поява терориста Бейна, чиє обличчя закрите маскою. Він розгортає в Готем жахливу діяльність, змушуючи Брюса Уейна вийти з імпровізованого вигнання. Однак навіть одягнувши свій костюм, Бетмен може програти Бейну.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 07.03.2015, 00:05rus

Таких, як наш головний герой Ігор Соколовський, називають мажорами. Тобто, дітей високопоставлених, багатих батьків. Наш герой має юридичну освіту, але жодного дня не працював. Безвідповідальний марнотратник життя. В один з загулів вночі він заступився за приятеля, побився з поліцейськими, вибив табельну зброю у офіцера ... У підсумку батько позбавляє героя всього і відправляє працювати у відділення поліції - те, в якому служать нічні поліцейські. Його, мажора, там не чекають. Його зневажають. Але саме там він почне ставати чоловіком, зустріне свою любов і знайде вбивцю мами.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 06.03.2015, 23:57ua

У центрі сюжету - життєва драма американської художниці Марґарет Кін. Вона стала відомою на початку 60-х років завдяки своїм малюнкам дітей з неймовірно великими очиськами. Головною трагедією життя художниці стали судові процеси з чоловіком, який підписував усі роботи своїм ім’ям і наполягав на тому, що саме він намалював усі картини.

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 201-210 211-220 221-230 231-240 241-250 251-260 261-269

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0