Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Мелодрами"
Жанр кінематографу, твори якого розкривають духовний і чуттєвий світ героїв в особливо яскравих емоційних обставинах на основі контрастів: добро і зло, любов і ненависть і т. п. Так само супроводжується трагічними сценами, але закінчується хеппі-ендом.
Бойовики / 14.03.2017, 09:32ua
У сюжеті йтиметься Чарлі Кантрімен, який ще пару днів був цілий і неушкоджений, але сьогодні він виявився на межі життя і смерті.
І так, почнемо нашу історію з самого початку, пару тижнів тому герой сюжету ловив кайф від життя, яка не приносила йому сюрпризів і несподіванок. Чарлі займався нудною і трудомісткою роботою, але в ній не було і натяку на небезпеку, з метою хоч якось урізноманітнити життя хлопець захоплюється галюциногенні речовинами. Так за короткий час наркотики стають кращими друзями головного героя, от тільки хлопець не розраховував побачити в видіннях покійну маму, це був перший знак про прийдешні неприємності.
Рейтинг:
Драми / 09.03.2017, 20:18ua
Фільм «Молода Вікторія» (The Young Victoria), який удостоївся в 2009 році премії Оскар за чудові костюми і декорації, вже давно опанував серцями мільйонів глядачів по всьому світу. Він присвячений життю великої королеві Вікторії, яка втратила батька, ледве з'явившись на світ, а в одинадцять років усвідомила, що стане майбутньою королевою великої країни. Юна героїня дорослішала не по роках, її життя стала легендою, у якій були і злети і падіння, а щира любов, пронесена через роки, підтримувала її у важкі хвилини, не даючи зламатися. Пробувши на троні понад 60 років, королева залишила великий слід в історії, ставши матір'ю всієї Європи.
Рейтинг:
Комедії / 26.02.2017, 12:43rus
«Меріголд» став настільки популярним, що його керуючий Соні Капур мріє створити мережу таких готелів по всій Індії. А це означає, що шукати спокій в цій екзотичній країні приїдуть нові пенсіонери, а, відповідно у фільмі «Готель« Меріголд. Заселення триває» з'являються нові герої.

У Соні намічається весілля, але його фінансове становище настільки хитке і нестабільне, що він дуже боїться зробити свою прекрасну Сунейну заручницею бажань британських пенсіонерів. Тому йому терміново потрібно розширити свій вплив в готельному бізнесі. До того ж в його першому проекті «Меріголд для літніх і красивих» залишився всього один вільний номер. Попередні постояльці прощатися з життям поки не збираються, а бажаючих «піти на спокій» у сонячній екзотичної Індії стало дуже багато. Співкеруючою популярного готелю стає безпринципна Мюріель. Вона починає влаштовувати нові порядки, що зовсім не подобається її друзям.

Поки Соні намагається залагодити всі формальності, в перший «Меріголд» одночасно приїжджає два важливих гостя - Гай і Лавінія. Готель переповнений, тому новим постояльцям тимчасово доведеться пожити в єдиному вільному номері. А може і не тимчасово, якщо вони дадуть волю почуттям які раптово спалахнули ...
Рейтинг:
Драми / 25.02.2017, 23:00ua
Любов... вона творить дуже дивні речі. На які тільки божевілля вона не штовхала чоловіків, вони в буквальному і переносному сенсі втрачали голову через кохання до жінки. Варто було їм робити всі ті дурниці? Варто було жертвувати всім заради жінки? Можливо, було б краще, якби вони спробували прислухатися до голосу здорового глузду? Це дуже філософські питання, але ймовірно жодна жінка не скаже, що жертви чоловіків заради них були дурістю, адже такого роду вчинки неймовірно тішили їх жіноче самолюбство.
Рейтинг:
Комедії / 25.02.2017, 16:38ua
Героїня комедії «Простушка», Бьянка усвідомлювала, що вона бридке каченя серед своїх шкільних подружок, але зате вона розумна і віддана своїм ідеалам. Її світ зник разом, коли їй розповіли, що шкільні «подружки» дружать з нею через контрольних і списуються домашніх завдань. А беруть її з собою на рандеву для того, що б на її непоказному тлі виглядати більш блискучими і шикарними. Цю жахливу реальність їй відкрив улюбленець всієї школи, перший плейбой Уеслі Раш. І адже саме його Бьянка найбільше ненавиділа за дане їй прізвисько «Простушка». За це на виплеснула на нього склянку води.

У повному зневірі Бьянка просто так поцілувала Уеслі Раша і до жаху визнала, що поцілунок, з одіозним хлопцем, шалено сподобався. Виявляється, що заманити першого красеня просто і він виявився тонким співрозмовником. Життя Уеслі Раша, на подив Бьянкі, була не такою і радісною. Тепер простачка Бьянка і шкільного плейбоя Уеслі доведеться протистояти шкільної ієрархії або власним почуттям.
Рейтинг:
Драми / 19.02.2017, 08:53ua
Вашій увазі пропонується екранізація відомого роману М. Стедман, який є світовим бестселером. Мова у фільмі «Світло в океані» піде про звичайного доглядача маяка Тома, який нещодавно повернувся з фронту. Робота тут його влаштовує повністю, оскільки він занадто важко переносить спогади про війну, відчуває спустошеність і пригніченість. Він хотів жити якнайдалі від інших людей, які весь той час, що він був на фронті, продовжували жити безтурботним життям. Том, закрита людина, який не має наміру впускати в свою душу нікого стороннього, все ж знаходить людину, яка допомагає йому знову знайти бажання жити.

Цією людиною стає Ізабель, справжня дівчина-іскорка, яка змогла пробудити зранену душу Тома. Вони починають жити разом на віддаленому острові, мріючи завести дитину. Але їх бажання так і залишається всього лише бажанням - дітей мати вони не можуть. Одного разу до берега прибиває човен, в якій був мертвий чоловік і згорток з маленькою дитиною. Вони починають ростити дитину, як свого, ще не усвідомлюючи до кінця, що скоро їх світ перевернеться.
Рейтинг:
Комедії / 10.02.2017, 19:10ua
Вікторія намагається почати нове життя - взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки ось колишній, який звернувся до неї за допомогою, не допомагає навести порядок. А інший коханий, уявив себе популярним письменником, посвячує всю мережу в подробиці її інтимного життя
Рейтинг:
Серіали / 03.02.2017, 17:51rus

Дія серіалу «Палац Абдин» відбувається в Каїрі зразка XIX століття. Влада належить Ісмаїлу. Нащадок легендарного Ібрагіма-паші здобув освіту в Парижі і намагається встановити європейські традиції в Єгипті. Але для цього новому правителю потрібна фінансова підтримка Османської імперії.У Ісмаїла, який нещодавно отримав спадковий хедівскій титул, безліч планів. Він мріє закінчити будівництво Суецького каналу, такого важливого для торгівлі між Європою та Африкою, прокласти в країні залізничні колії, створити навчальні заклади європейського зразка і провести реформу судової системи. Це все може стати початком шляху до встановлення самоврядування в Єгипті. Але одночасно з зовнішньої незалежністю країни зростає і її фінансовий борг.І поки Хедив займається державними справами і веде боротьбу з ворогами, у палаці Абдин їде неоголошена війна між дружинами Ісмаїла і його владної матір'ю. Не завадять чи сімейні негаразди здійсненню грандіозних планів нового правителя?

Рейтинг:
Повний розмір
Мелодрами / 25.01.2017, 10:37ua

У 13 років Хейзел поставили діагноз, який назавжди перекреслив усі плани на життя, що вона встигла набудувати. Замість безтурботного шкільного та студентського життя попереду лише лікарняні стіни та безкінечні медичні процедури. На групі підтримки вона знайомиться з Августом Вотером. Хлопець вражає її своїм оптимізмом, любов’ю до життя та … бажанням бути поряд із нею. Незабутня подорож до Амстердаму повертає Хейзел смак до життя. Попри хворобу, вона знову дихає на повні груди та готова насолоджуватися кожною миттю свого життя.

Рейтинг:
Мелодрами / 24.01.2017, 19:58rus
У сюжет кінокартини «Великі очі» лягла реальна історія. Геніальний і щасливий художник 50-60 рр. 20 в. Уолтер Кін отримав приголомшливу популярність завдяки своїм шедеврам, на яких були зображені безпритульні діти з великими окулярами.
Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 ... 51-60 61-69

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0