Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Серіали"
Серіал - поширене та популярне явище сучасного мистецтва, яке використовується (трапляється) переважно в літературі, кіно, телебаченні та анімації; спосіб організації та побудови художніх творів, котрий полягає в тому, що твір складається з багатьох окремих частин, зазвичай відносно невеликого розміру. Як правило, твори серіалу об'єднані спільними персонажами, інколи спільним антуражем подій чи лінійним сюжетом. Проте абсолютна більшість серіалів тримається саме на персонажах.
Серіали / 15.01.2016, 14:31rus

Останні тридцять років Еш старанно уникав усього, що пов'язане зі спогадами про зловісних мерців, але коли чергова навала мертварів загрожує знищити все населення планети, Еш стає єдиним шансом людства на порятунок.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 15.01.2016, 12:13rus

Герої картини полюбили один одного в Криму. І, незважаючи на всі політичні перипетії, а згодом - і події на Сході , їх любов не згасла. Картина заснована на реальних подіях.

Рейтинг:
Серіали / 30.12.2015, 11:06rus

Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.

Рейтинг:
Серіали / 30.12.2015, 10:59rus

Погляд на альтернативну історію Північної Америки. Яким могло би бути життя американців, якби Другу світову війну виграли не Союзники, а Вісь. Події розгортаються у США 60-х років.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 28.11.2015, 20:18rus

За сюжетом серіалу Президентом стане простою, чесна і принципова людина, один з нас, вчитель історії Василь Голобородько. Несподівано для всіх країна отримала гаранта, який живе у професорській квартирі батьків на Дарниці разом з батьками і старшою сестрою, позичає до зарплати і користується громадським транспортом.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 05.09.2015, 16:24rus

"Бійтеся ходячих мерців" буде супроводжувати інший постапокаліптичний серіал, "Ходячі мерці", розроблений Френком Дарабонтом та заснований на однойменній серії коміксів Роберта Кіркмана, Тоні Мура і Чарлі Едларда.. Серіал обертається навколо розведеного вчителя Шона Кабрера, консультанта з правових питань Ненсі Томкінс і двох її дітей, сина та доньки

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:20rus

Те, що починалося як звичайне відео на YouTube, незабаром обертається проблемами для підлітків Лейквуд і служить каталізатором для вбивства, яке відкриває вікно в важке минуле міста.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:20rus

Історія молодого програміста Еліота, який страждає від соціопатії і вирішив, що єдиний прийнятний для нього спосіб взаємодії з людьми - це професія хакера. Таким чином, він швидко виявляється в тому самому місці, де перетинаються інтереси його роботодавця - фірми, що займається кібербезпекою, - і підпільних організацій, які намагаються його завербувати з метою обвалення наймогутніших американських корпорацій.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:20rus

Гуга приходить у себе в тунелях метро і виявляє, що в світі стався апокаліпсис. Він, разом з іншими вижившими, намагається допомогти Олені знайти свою дочку і з'ясувати, що-ж сталося на землі. Віруси, чудовиська і непізнані космічні істоти проти людства. Все це відбувається не в майбутньому, а в наші дні.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:02rus

Коли глобальна пандемія знищує вісімдесят відсотків населення планети, на плечі екіпажу самотнього есмінця лягає завдання з порятунку людства від вимирання.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0