Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Трилери"
Особливий жанр кіно, в яких специфічні засоби повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх. Цей жанр не має чітких меж, елементи трилеру присутні у творах різних жанрів.
Повний розмір
Жахи / 24.02.2015, 13:48rus

Анхела приходить до тями на кораблі посеред океану. Після спалаху епідемії невідомого вірусу, що перетворює людей на зомбі, вчені вирішили ізолювати інфікованих, але не хворих людей, щоб досліджувати природу зарази. На спеціально обладнаному колишньому нафтовому танкері є все необхідне обладнання для проведення лабораторних експериментів. Але, ні вчені, ні команда навіть не здогадуються, що їх чекає. Адже інфіковані несуть в собі загибель для всього людства.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 24.02.2015, 13:21rus

Вони живуть разом і грають за чужими правилами, мріючи зайнятися літературою, мистецтвом і один раз виграти купу грошей в собачих перегонах. Але поки живуть в місті, ходять на нецікаву роботу і лише мріють про зміни, які з героями фільму «Помилка часу» обов'язково трапляться, як тільки їм в руки потрапить невідоме винахід сусіда-вченого. Ця річ відмінно друкує фотографії з майбутнього, які можна використовувати для виправлення життєвої ситуації. Правда не завжди передбачення будуть радісними, але змінити вже нічого не можна, залишається тільки чекати і спостерігати. І можливо сподіватися.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 23.02.2015, 22:47ua

Брати Френкі і Джеймс - головні герої. Джеймс у минулому був замішаний у кримінальних справах свого старшого брата, але прийняв рішення ніколи більше не зв'язуватися з криміналом. Однак, як би він не намагався, налагодити нормальне життя не просто - кримінальне минуле всюди його переслідує. Коли Френкі виходить на свободу після тривалого ув'язнення, він докладає багато зусиль, аби залучити Джеймса до чергового пограбування.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 23:52rus

У невеликому містечку починають відбуватися викрадення дітей і підлітків, залишки спотворених тіл яких знаходять в лісі. Поліція вводить комендантську годину, але дарма, таємничого викрадача це не зупиняє і він продовжує втілювати свої збочені ідеї в життя. Одній з жертв вдається втекти і сховатися в будиночку на дереві ...

Рейтинг:
Повний розмір
Пригоди / 22.02.2015, 15:04rus

До звільненого капітана підводного човна звертається таємничий наймач з пропозицією очолити експедицію з пошуку затонулої біля берегів Чорного моря субмарини, імовірно завантаженої золотом. Бажаючи заробити на цій справі і помститися колишньому роботодавцеві, капітан збирає команду з російських і англійських моряків і відправляється в плавання, але незабаром розуміє, в яке ризиковане підприємство вплутався.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 22.02.2015, 14:35rus

Головним героєм фільму стане страховий агент компанії по виробництву роботів Жак Вокан, який виясняє, що виготовлені роботи створюються не для експлуатацї, а для винищення.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 13:09rus

Залишившись на самоті в кампусі на час святкування Дня Подяки, студентка вимушена боротися з бандою безхатченків. Вона змушена побороти страхи, проявить всі свою хитрість і винахідливість, щоб відбити напад.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 22.02.2015, 00:42rus

П'ятеро одружених чоловіків знімають лофт, щоб урізноманітнити своє особисте життя, все що у ньому відбувається не може вийти за його межі. Кожен має ключ від таємного місця і може приводити коханок в любий час. Але одного разу вони виявляють у квартирі тіло жінки. Всі п'ятеро стають підозрюваними у скоєнні злочину.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 21.02.2015, 16:42ua

Містичний трилер заснований на свідченнях людей, яким вдалося поспілкуватися з духами. Деббі повісилися за загадкових обставин, її друзі об’єднуються, щоб розібратися у причині трагедії. Друзі влаштовують спіритичний сеанс із допомогою дошки Уіджа. Невдовзі після цього починається низка страшних подій. Зупинити це можливо лише закривши портал із потойбічним світом.

Рейтинг:
Жахи / 21.02.2015, 00:30rus

У похмурий особняк Іл-Марш, перетворений в період Другої світової війни в лікарню для психічнохворих, прибуває група психічно неврівноважених солдатів, доглядати за якими береться молода і красива медсестра Єва. Однак незабаром героїня розуміє, що її підопічним загрожують не тільки їх власні внутрішні демони.

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 141-150 151-160 161-170 171-180 181-189

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0