Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Трилери"
Особливий жанр кіно, в яких специфічні засоби повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх. Цей жанр не має чітких меж, елементи трилеру присутні у творах різних жанрів.
Повний розмір
Бойовики / 06.03.2015, 13:00ua

Приватний детектив Річер розслідує справу вбивства одразу п'яти осіб. Він - людина принципу, тому зупинити його буде важко. Він налаштований дістатися до правди оскільки, впевнений в тому, що звинувачення на адресу його клієнта - це лише верхівка айсбергу. Адже істині мотиви злочину набагато складніші.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 01.03.2015, 16:50rus

Сім'я починає дружні відносини з чоловіком , який не є тим , за кого він себе видає.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 28.02.2015, 15:00ua

Жан-Батист Гренуй, володіючи унікальним талантом розпізнавати аромати, намагається пробитися у світ парфумерів. Він марить ідеєю винайти єдиний, неповторний аромат! У відчайдушних пошуках недостаючих компонентів Гренуй готовий піти на все, навіть на вбивство...

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 26.02.2015, 14:29rus

Головний герой - колишній військовий Нік Ескаланте - працює в Лас-Вегасі охоронцем, мріє назбирати грошей і назавжди виїхати до Венеції. Але Нік погоджується допомогти повії Холлі, яка постійно піддається насильству з боку сина великого гангстера, через що від'їзд до Венеції затягується.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 24.02.2015, 13:48rus

Анхела приходить до тями на кораблі посеред океану. Після спалаху епідемії невідомого вірусу, що перетворює людей на зомбі, вчені вирішили ізолювати інфікованих, але не хворих людей, щоб досліджувати природу зарази. На спеціально обладнаному колишньому нафтовому танкері є все необхідне обладнання для проведення лабораторних експериментів. Але, ні вчені, ні команда навіть не здогадуються, що їх чекає. Адже інфіковані несуть в собі загибель для всього людства.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 24.02.2015, 13:21rus

Вони живуть разом і грають за чужими правилами, мріючи зайнятися літературою, мистецтвом і один раз виграти купу грошей в собачих перегонах. Але поки живуть в місті, ходять на нецікаву роботу і лише мріють про зміни, які з героями фільму «Помилка часу» обов'язково трапляться, як тільки їм в руки потрапить невідоме винахід сусіда-вченого. Ця річ відмінно друкує фотографії з майбутнього, які можна використовувати для виправлення життєвої ситуації. Правда не завжди передбачення будуть радісними, але змінити вже нічого не можна, залишається тільки чекати і спостерігати. І можливо сподіватися.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 23.02.2015, 22:47ua

Брати Френкі і Джеймс - головні герої. Джеймс у минулому був замішаний у кримінальних справах свого старшого брата, але прийняв рішення ніколи більше не зв'язуватися з криміналом. Однак, як би він не намагався, налагодити нормальне життя не просто - кримінальне минуле всюди його переслідує. Коли Френкі виходить на свободу після тривалого ув'язнення, він докладає багато зусиль, аби залучити Джеймса до чергового пограбування.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 23:52rus

У невеликому містечку починають відбуватися викрадення дітей і підлітків, залишки спотворених тіл яких знаходять в лісі. Поліція вводить комендантську годину, але дарма, таємничого викрадача це не зупиняє і він продовжує втілювати свої збочені ідеї в життя. Одній з жертв вдається втекти і сховатися в будиночку на дереві ...

Рейтинг:
Повний розмір
Пригоди / 22.02.2015, 15:04rus

До звільненого капітана підводного човна звертається таємничий наймач з пропозицією очолити експедицію з пошуку затонулої біля берегів Чорного моря субмарини, імовірно завантаженої золотом. Бажаючи заробити на цій справі і помститися колишньому роботодавцеві, капітан збирає команду з російських і англійських моряків і відправляється в плавання, але незабаром розуміє, в яке ризиковане підприємство вплутався.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 22.02.2015, 14:35rus

Головним героєм фільму стане страховий агент компанії по виробництву роботів Жак Вокан, який виясняє, що виготовлені роботи створюються не для експлуатацї, а для винищення.

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 151-160 161-170 171-180 181-190 191-200 201-203

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0