Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Трилери"
Особливий жанр кіно, в яких специфічні засоби повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх. Цей жанр не має чітких меж, елементи трилеру присутні у творах різних жанрів.
Бойовики / 28.01.2017, 15:09ua
Захватывающий и увлекательный фильм "Пик Данте" (Dante's Peak), действие которого разворачивается в провинциальном городке с одноименным названием. Он повествует о грядущей катастрофе и она может уничтожить не просто город, а все планету Земля. Главный герой Гарри Далтон — сейсмолог. Он занимается изучением деятельности вулканов и приехал на Пик Данте, чтобы исследовать сейсмическую активность местного вулкана. Он одинок, его жена погибла несколько лет назад во время извержения вулкана. И проводя довольно рутинные исследования, Гарри выясняет, что человечество в опасности грядет страшная катастрофа. Он пытается достучаться во все правительственные инстанции, но безрезультатно. Привлечь на свою сторону ему дается лишь Рэчел Уэндо — местного мэра. Надо сказать, она тоже одинока и живет со своими малолетними детьми. В общем все завертелось и закрутилось, конечно у них вспыхнул роман. Вместе они будут бороться из всех сил. Но что такое человек, по сравнению с неистовой природной стихией. Смогут ли Гарри и Рэтчел найти сторонников, услышат ли их политики? Как быть если ты знаешь, что отступать некуда. Концовка этого фильма-катастрофы поистине неожиданна
Рейтинг:
Трилери / 28.01.2017, 14:14ua
Картина з'явилася на великих екранах в 2010 році. Це спільна робота режисера Тоні Скотта і знаменитого актора Дензела Вашингтона. Знаменитий брат одного з найвідоміших режисерів сучасності в черговий раз довів, що можна зняти відмінний трилер, в широкомасштабному форматі здатний утримувати глядача біля екранів до самих титрів. Вельми якісно і оригінально написаний сценарій дуже допомогли режисерові в його роботі. Кожна деталь сценарію прописана до дрібниць, і ідеально відшліфована.
Пару слів про сюжет картини. Світ на порозі нової техногенної катастрофи. Відбувся збій і величезний повністю автоматичний поїзд, з токсичними відходами мчить з шаленою швидкістю. Ні що не може його зупинити, та й як? Мало його просто зупинити, потрібно його акуратно припаркувати, щоб токсичний вантаж не знищив все живе в околицях. Задіяні величезні сили, кращі уми намагаються виправити ситуацію, але все марно. Але є ще один маленький шанс на порятунок ...
У будь-який зручний для вас час, ви можете дивитися онлайн фільм «Некерований», в хорошому HD якості, абсолютно безкоштовно і без стомлюючої реєстрації
Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 26.01.2017, 17:38ua

Нью-Йорк сколихує хвиля містичних вбивств, тримаючи мешканців у полоні жаху. Зло зачаїлося в тілах невинних жертв і чекає свого часу. Офіцер поліції (Ерік Бана) заручається підтримкою молодого священика, який спеціалізується на виконанні обрядів екзорцизму і йде по гарячих слідах.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 26.01.2017, 04:15ua

Заступившись за ледь знайому повію, герой змушений вступити в нерівну сутичку з ЦРУ-шним перевертнями в погонах і російськими бандитами. Фінал у цій війни був би плачевно передбачуваний, не будь він відставний спецназівець, який тільки почав життя з чистого аркуша.

Рейтинг:
Бойовики / 26.01.2017, 02:20rus

Згідно з календарем індіанців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняються на одній лінії один з одним, що приведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Недавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю. Група учених намагається розшифрувати цей «Календар» цивілізації Майя, в надії знайти в ньому способи протидії передбаченому апокаліпсису.

Рейтинг:
Повний розмір
Трилери / 25.01.2017, 17:42ua

Науково-фантастична драма про самотність ... У космосі. Для медінженера Раян Стоун це був перший політ у космос, в якому жінку супроводжував астронавт зі стажем Метт Ковальські. Для Ковальські це мав бути останній виліт, після якого його чекала щаслива і спокійна пенсія. Раптово, коли космонавти в рамках завдання вийшли у відкритий космос, в їх шатл, а заодно і дослідну станцію, врізаються шматки міжпросторового сміття. Залишені напризволяще, без можливості повернутися на Землю, чоловік і жінка намагаються не падати духом, але проти гравітації і сил фізики не попреш - обох очікує трагічна доля...

Рейтинг:
Бойовики / 25.01.2017, 13:25ua

Життя колишнього держагента Браяна Мілса зазнає краху, коли його звинувачують у вбивстві, якого він не скоював. Переслідуваний досвідченим інспектором поліції, Мілс пробує знайти справжнього вбивцю…

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 25.01.2017, 12:12ua

Адаптація однойменного роману Річарда Метсона про невідомий вірус, що поніс життя половини населення земної кулі, а решту перетворив на вампірів. Сюжет будується навколо єдиної вцілілої людини з імунітетом, що по ночах тримає нескінченну облогу, а вдень намагається знайти протиотруту та з'ясувати причини епідемії.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 11:48ua

Земля знаходиться на порозі глобальної катастрофи - починається новий Льодовиковий Період. Землетруси, цунамі, урагани загрожують існуванню людства. Основна дія відбувається в Нью-Йорку, який потрапляє в блокаду льодовиків, що насуваються. Близкість катастрофи вимушує ученого-кліматолога, що намагається знайти спосіб зупинити глобальне потеплення, відправитися на пошуки зниклого сина до Нью-Йорку.

Рейтинг:
Повний розмір
Пригоди / 25.01.2017, 11:00ua

Після десятиліть війни з інопланетною цивілізацією людству вдалося виграти битву, проте наслідки виявилися катастрофічними - поверхня Землі для життя стає непридатною. Тепер люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на ландшафти, що змінилися до невпізнання, все ще можна знайти багато корисних речей.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 ... 171-180 181-189

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0