Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Жахи"
До фільмів страхів або ж хоррорів належать фільми, що покликані налякати глядача, вселити почуття хвилювання та жаху, створити напружену жахливу атмосферу чи нестерпного очікування чогось жахливого, як-от фільми про вампірів, про зомбі тощо.
Повний розмір
Жахи / 08.03.2015, 21:40rus

Письменник-сценарист приїжджає у прекрасний будинок, розташований в кінці провулка біля цвинтаря, щоб в тиші і на свіжому повітрі написати сценарій до нового фільму жахів. Але з'ясовується, що в будинку є ще один мешканець, який зберігає, як і цей будинок, страшні таємниці.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 06.03.2015, 23:45rus

Люблячий батько спеціально для дня народження сина знаходить костюм клоуна, але він і не підозрював, що на цей костюм накладено прокляття, яке перетворює його власника на вбивцю...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 24.02.2015, 13:48rus

Анхела приходить до тями на кораблі посеред океану. Після спалаху епідемії невідомого вірусу, що перетворює людей на зомбі, вчені вирішили ізолювати інфікованих, але не хворих людей, щоб досліджувати природу зарази. На спеціально обладнаному колишньому нафтовому танкері є все необхідне обладнання для проведення лабораторних експериментів. Але, ні вчені, ні команда навіть не здогадуються, що їх чекає. Адже інфіковані несуть в собі загибель для всього людства.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 23:52rus

У невеликому містечку починають відбуватися викрадення дітей і підлітків, залишки спотворених тіл яких знаходять в лісі. Поліція вводить комендантську годину, але дарма, таємничого викрадача це не зупиняє і він продовжує втілювати свої збочені ідеї в життя. Одній з жертв вдається втекти і сховатися в будиночку на дереві ...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 13:09rus

Залишившись на самоті в кампусі на час святкування Дня Подяки, студентка вимушена боротися з бандою безхатченків. Вона змушена побороти страхи, проявить всі свою хитрість і винахідливість, щоб відбити напад.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 21.02.2015, 16:42ua

Містичний трилер заснований на свідченнях людей, яким вдалося поспілкуватися з духами. Деббі повісилися за загадкових обставин, її друзі об’єднуються, щоб розібратися у причині трагедії. Друзі влаштовують спіритичний сеанс із допомогою дошки Уіджа. Невдовзі після цього починається низка страшних подій. Зупинити це можливо лише закривши портал із потойбічним світом.

Рейтинг:
Жахи / 21.02.2015, 00:30rus

У похмурий особняк Іл-Марш, перетворений в період Другої світової війни в лікарню для психічнохворих, прибуває група психічно неврівноважених солдатів, доглядати за якими береться молода і красива медсестра Єва. Однак незабаром героїня розуміє, що її підопічним загрожують не тільки їх власні внутрішні демони.

Рейтинг:
Жахи / 18.02.2015, 00:48rus

Мало хто хоче мати справу з місцем, де колись трапилися страшні речі. Однак родині Евана вибирати не доводиться, і вони переїжджають у свій новий будинок, доля колишніх власників якого покрита страшною завісою. Підтвердженням недоброго служать різні паранормальні явища, як ніби якийсь привид дає про себе знати. Хлопчина тим часом знайомиться з Сем, що живе неподалік, подружившись з якою намагається докопатися, що ж сталося в його новому будинку. Знахідка пристрою, який нібито має провести міст між світом живих і мертвих, призводить друзів до страшних наслідків.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 14.02.2015, 19:02ua

У центрі сюжету фільму "Закляття" - життя родини у нічим не примітному на перший погляд будинку. Паранормальні явища, які паралізують своєю непередбачуваністю та несподіваністю, тримають Перронів у страху. На допомогу переляканій родині приходять Ед та Лорейн Уоррен - сімейна пара, що досліджує подібні явища. Але навіть кваліфіковані спеціалісти, звичні до активності всіляких привидів, виявляються безсилі.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 12:39rus

В недалекому майбутньому людству вдається впоратися з усіма соціальними проблемами сучасності - злочинністю, війнами, безробіттям, голодом. Проте розплата за таке загальне щастя виявилося жахливим. Тепер протягом однієї ночі в році, яку називають Судною, будь-яка людина може безкарно вбити кого завгодно. В цей раз уряд має намір провести цей кровопролитнийй захід з широким розмахом. І ось з приходом ночі на вулицях починається хаос...

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 61-70 71-80 81-90 91-97

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0