Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Категорії
Випадкові фільми
Опитування
У чому основна проблема українського кіно?
Всього відповідей: 851
Реклама
Які є види якості фільмів?

Вона, як відомо, буває кількох видів:

CAMRip. У народі її називають "екранкою". Кінострічка, нелегально записана на камеру на якій-небудь світовій прем'єрі в кінотеатрі. Іноді можна почути сміх глядачів, покашлювання, побачити тіні або інші перешкоди. Найгірша якість, дивитися неможливо. На жаль, є й такі, хто дивиться фільми в будь-якій якості - зате першими!

TS (Telesync). Якість звуку і відео трохи краще, але фільм, як і раніше пишеться в кінотеатрі. Єдина різниця - камера знаходиться в порожньому кінотеатрі або прямо в кабінці оператора, що забезпечує кращу якість зображення.

Super TS. Фільм у форматі TS, прогнаний через спеціальні комп'ютерні програми. Якість при цьому стає ще краще, сторонні шуми і звук забираються.

DVDScr. Бета-версія фільму, призначена для кінокритиків. Якість фільму часто дуже хороша, але супроводжується чорно-білими вставками, написами про захист авторських прав або водяними знаками.

DVDRip. Один з найкращих варіантів для перегляду. Побачите такий фільм - сміливо качайте! Хороша якість і звук, передача кольорів і картинка.

TVRip або SATRip. Фільм або телепередача, записані з телевізора. Найчастіше з присутнім логотип телеканалу. Якість відео залежить від ріпа, провайдера і самого каналу.

HDRip або HDTVRip. Найкраще якість зображення.

Формат HD (High Definition) почав розвиватися після появи цифрового телебачення. Відео «у цифрі» заслуговує на окрему увагу, але дістати такий фільм часто непросто. Таким чином, існує близько 10 різних показників якості відео. Який саме вибрати - вирішувати вам, але не забувайте, що погана запис зіпсує навіть самий хороший фільм!

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0