Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Серіали"
Серіал - поширене та популярне явище сучасного мистецтва, яке використовується (трапляється) переважно в літературі, кіно, телебаченні та анімації; спосіб організації та побудови художніх творів, котрий полягає в тому, що твір складається з багатьох окремих частин, зазвичай відносно невеликого розміру. Як правило, твори серіалу об'єднані спільними персонажами, інколи спільним антуражем подій чи лінійним сюжетом. Проте абсолютна більшість серіалів тримається саме на персонажах.
Серіали / 24.04.2017, 11:17rus
Все наше життя проходить по спіралі. В один день все може кардинально зміниться, але з часом все повторюється. Ще один доказ цього - серіал «Матуся». Крісті всього 32. У деяких її подруг в цьому віці життя тільки починається, а вона вже встигла народити двох дітей, причому старшу дочку Вайолет в 16 років.

Крісті мріяла стати психологом, але через вагітність не змогла закінчити школу, і тепер може розраховувати хіба що на посаду офіціантки. Вона змінює чоловіків, як рукавички, а її останнім кавалером виявився її одружений шеф. Вона ходить на збори анонімних алкоголіків, де час від часу зустрічає свою матір Бонні. Та теж народила Крісті в 16, теж все життя пила і приймала наркотики, теж спала з безліччю чоловіків. Але Крісті зовсім не хоче бути схожою на свою матір, хоча в точності повторює її долю.

Героїня знаходиться на межі нервового зриву. І в цей непростий момент Бонні оголошує, що тепер буде жити з ними, а шістнадцятирічна Вайолет дізнається, що чекає дитину ...
Рейтинг:
Серіали / 24.04.2017, 10:05rus
Оригінальний фантастичний серіал Штам (2014 року) вже з'явився на наших екранах. З перших серій сюжет просто захоплює дух. Місце дії - коли то шикарний мегаполіс Нью-Йорк, в який раптово прилітає літак з декілька «незвичайним» вантажем на борту. У ньому знаходиться досить багато трупів, які заражені раніше невідомим людству штамом. Вони поступово перетворюються в страшних вампірів, які прагнуть знищити (або зробити собі подібними) то невелика кількість людей, що ще залишилося в місті. А єдиним, хто розуміє всю небезпеку подібної загрози, є талановитий лікар з ЦКР. І саме йому належить переконати жителів міста в тому, що тільки спільними зусиллями вони можуть впоратися з виниклою проблемою. Яка, до речі, ускладнюється ще й безперервної мутацією незвіданого і небезпечного вірусу.

Штам - картина, яка, безсумнівно, приверне до себе любителів фантастики. Перша серія з'явиться на екранах вже в середині липня, її можна буде дивитися онлайн, а от наступні будуть виходити поступово. Яскрава і неймовірно емоційна гра акторів, оригінальний сюжет та якісні ефекти доставлять справжнє задоволення під час перегляду.
Рейтинг:
Серіали / 24.04.2017, 09:30rus
Солодка помста та, яку здійснюєш лише через багато років ... Так і зробила Аманда Кларк, героїня серіалу «Помста». Батько Аманди, Девід Кларк, був несправедливо засуджений за державну зраду. Його звинуватили в загибелі пасажирів рейсу 197. Головними свідками звинувачення виступили близькі друзі і колеги: сімейство Грейсон, секретар Лідія Девіс та інші. Девід не витримав зради і через пару років помер у в'язниці.
Рейтинг:
Серіали / 24.04.2017, 08:39rus
Дія кримінальної російської драми розгортається в маленькому приморському місті. Олександр Тихонов, недавно втратив дружину, працює доглядачем маяка і обожнює свою дочку Тетяну, яка теж любить батька і піклується про нього. Мила, добра студентка і не підозрює, що її батько очолює групу контрабандистів.
Майор поліції Кравченко, який розслідував свого часу справу про контрабанду, піддавшись спокусі, вступив у змову з Тихоновим. Тепер він за певну плату прикриває злочинців. Крім того, йому дуже подобається Тетяна. Майор залицяється до дівчини і, добившись її розташування, будує плани сімейного життя.
У місто приїжджає молодший брат майора, теж поліцейський. Зовсім випадково він виявляється свідком нападу хуліганів на Тетяну і її подругу і рятує дівчат, що автоматично робить його героєм. Дівчата закохуються в рятівника, а його серце підкорила Тетяна. Новоявлений герой вирішує залишитися в місті, тим самим плутаючи кримінальні і любовні плани злочинних персонажів. Чим же закінчиться ця історія?
Рейтинг:
Серіали / 10.02.2017, 19:08rus
Навіть праведники іноді втомлюються від непримиренної боротьби зі злом. Що вже говорити про детектива-екзорциста, герою серіалу "Костянтин", якому щодня доводиться відправляти демонів назад в пекло. І робить це він зовсім божественними методами. Після невдалого обряду вигнання диявола з невинної дівчинки, Джон Костянтин вирішує залишити минуле позаду і життя витратити на розваги. Все одно душу вже не врятувати, врата в рай для нього закриті.

Перед початком нового життя, вільної від окультизму, Джон вирішує відпочити ... в психіатричній лікарні. Демони вирішують скористатися ситуацією і нанести людству нищівного удару. Серед потенційних жертв і Лів, дочка старого друга Костянтина. Екзорцист не може залишатися осторонь і знову вступає в бій з темними силами.

За допомогою вірних помічників - ангела Менні, соратника Чеса і медіума Зед - Джону вдається запобігти поширенню Абсолютного Зла на Землі. Але Диявол не збирається здаватися без бою. Він залишив захисникам людства ще багато подарунків ...
Рейтинг:
Серіали / 08.02.2017, 19:02rus
Після участі в самому грандіозному експерименті двох великих вчених того часу, одним з яких виявився Говард Старк і створення непереможного Капітана Америки життя Пеггі Картер кардинально змінилася як в плані професійному, так в особистих відносинах. Але в смертельній сутичці з Червоним черепом і намагаючись врятувати світ Стів Роджерс був змушений пожертвувати собою і затопити в глибинах океану найнебезпечніший артефакт, направивши літак на зіткнення з водою він відправив зброю масового знищення на дно безодні разом з собою.

Тепер агент Картер, через час гіркоти після втрати улюбленого, знову опиняється в самому центрі подій. Талановитий і вмілий, але на жаль не особливо цінний серед колег і начальства співробітник СНР (Стратегічного Наукового Резерву) змушений поєднувати настільки звичайну на перший погляд адміністративну роботу з більш захоплюючими і тим більше посильними секретними завданнями самого Говарда Старка, який виявляється втягнутим в чиї то аж ніяк не миролюбні плани і змушений ховатися від тупуватих припущень провини пред'явлених агентами урядових служб.

Тепер вона зможе розкрити весь свій потенціал і довести, що Агент Картер коштує набагато більше всіх тих пихатих і переповнених зарозумілістю недолугих агентів. Тільки все це таємниця і секретність завдань ніяк не можна розголошувати. Єдиним помічником в повсякденних пригодах для неї стає дворецький, а так само права рука старка - Джарвіс.
Рейтинг:
Серіали / 08.02.2017, 17:25rus
У Еббі МакКарті ідеальне життя, ідеальний будинок, ідеальна сім'я. Як і повинно бути у автора посібників «Як повернути віру в себе» і «Як любити чоловіка і рідних». Насправді у героїні серіалу «Інструкція по розлученню для жінок» подвійне життя і подвійні стандарти. Як поставляться до цього її читачки?

А починалося все дійсно ідеально: Еббі зустріла Джейка, закохалася в нього по вуха. Потім було красиве весілля, народження двох дітей, покупка великого будинку і улюблена робота. Чого їй не вистачало для щастя? Справжніх емоцій, які народжуються спонтанно, з чужими чоловіками в чужій хаті. Правда, перед цим відома письменниця дізналася, що чоловік їй зраджує з серіальної актрисою, і постійні скандали тільки погіршували ситуацію в родині.

А потім настало затишшя. Кожен почав жити своїм життям і з боку все і, правда, виглядало ідеально. Вони зустрічалися вдома за вечерею, сміялися над курйозними ситуаціями, а потім відправлялися розважатися, кожен сам по собі. І все так би і тривало, якби агент Еббі не домовилась про зйомки шоу за участю сім'ї МакКарті ...
Рейтинг:
Серіали / 04.02.2017, 08:20rus
Що б хто не говорив, стати комісаром поліції не так вже й просто. Серіал «Готем» демонструє, скільки складнощів і перепон може зустрітися на шляху недосвідченого новачка-детектива, зі скількома труднощами йому доведеться зіткнутися і скільки випробувань потрібно пройти, при цьому залишившись в живих, не дивлячись на кількість небезпек і ворогів. Джим Гордон дістається в напарники досвідченому поліцейському. Побувавши на війні хлопець виявляється не готовою до тих жахів, з якими йому доводиться зіткнутися на громадянці, адже життя в місті не забезпечує мирне і безпечне проживання. Злочинці бувають куди жорсткіше затятих вояків, а у деяких дітей плани масштабніше, ніж у поліцейських.
Рейтинг:
Серіали / 03.02.2017, 17:51rus

Дія серіалу «Палац Абдин» відбувається в Каїрі зразка XIX століття. Влада належить Ісмаїлу. Нащадок легендарного Ібрагіма-паші здобув освіту в Парижі і намагається встановити європейські традиції в Єгипті. Але для цього новому правителю потрібна фінансова підтримка Османської імперії.У Ісмаїла, який нещодавно отримав спадковий хедівскій титул, безліч планів. Він мріє закінчити будівництво Суецького каналу, такого важливого для торгівлі між Європою та Африкою, прокласти в країні залізничні колії, створити навчальні заклади європейського зразка і провести реформу судової системи. Це все може стати початком шляху до встановлення самоврядування в Єгипті. Але одночасно з зовнішньої незалежністю країни зростає і її фінансовий борг.І поки Хедив займається державними справами і веде боротьбу з ворогами, у палаці Абдин їде неоголошена війна між дружинами Ісмаїла і його владної матір'ю. Не завадять чи сімейні негаразди здійсненню грандіозних планів нового правителя?

Рейтинг:
Серіали / 24.01.2017, 20:10rus
Серіал Картковий будиночок вийшов на екрани в лютому 2013 року. Жанром даного серіалу вважається політична драма. Перший сезон, так само як і другий, складається з 13 серій. Прем'єра другого сезону відбулася 14 лютого 2014 року.
Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 ... 51-60 61-64

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0