Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Історичні"
Різновид фільмів, в яких зображуються конкретні історичні епохи, події та особистості минулого. Жанр перегукується з жанром пригодницького фільму та бойовик а, тому що найчастіше предметом фільму стають драматичні й доленосні події, війни, перевороти і т. п.
Бойовики / 11.07.2017, 07:42ua
Ех, яких суперзірок ми бачимо в цьому старенькому, але прекрасно знятому фільмі. Тут і сама очаровашка Шерон Стоун (її багато хто вважає найсексуальнішою актрисою 90-х), і Рассел Кроу з Леонардо Ді Капріо, тільки початківці в цьому фільмі
Рейтинг:
Драми / 18.03.2017, 07:46ua
Ця військова драма заснована на реальних подіях, що відбулися в китайському місті Нанкіні в 1937 році, під час японо-китайської війни. Тоді близько п'ятисот тисяч простих громадян були вбиті.
Налякані стріляниною та вибухами, дівчата і жінки знаходять притулок в католицькому соборі. Там же ховаються і повії з елітного борделю. Незабаром, собор прибуває Джон, він трунар, і приїхав, щоб поховати європейського священика. Нещасні жінки і дівчата всі надії покладають на нього, адже він єдиний чоловік. На вулицях навколо панує хаос і насильство. Джон звичайний трунар, а не солдат, однак він придумує план, як врятувати дівчат.
Рейтинг:
Драми / 09.03.2017, 20:18ua
Фільм «Молода Вікторія» (The Young Victoria), який удостоївся в 2009 році премії Оскар за чудові костюми і декорації, вже давно опанував серцями мільйонів глядачів по всьому світу. Він присвячений життю великої королеві Вікторії, яка втратила батька, ледве з'явившись на світ, а в одинадцять років усвідомила, що стане майбутньою королевою великої країни. Юна героїня дорослішала не по роках, її життя стала легендою, у якій були і злети і падіння, а щира любов, пронесена через роки, підтримувала її у важкі хвилини, не даючи зламатися. Пробувши на троні понад 60 років, королева залишила великий слід в історії, ставши матір'ю всієї Європи.
Рейтинг:
Драми / 09.03.2017, 19:46ua
Коко Шанель — видатний французький дизайнер, яка стала культовою особистістю і здобула всесвітню славу. Сюжет фільму розповідає про її життя ще до того, як вона стала знаменитою. Ми дізнаємося про деякі невідомі факти її біографії, а також про її стосунки з чоловіками. Свою дизайнерську кар'єру Коко почала з виготовлення жіночих капелюхів, пізніше вона вперше одягла жінку чоловічий костюм, подарувала світові маленьке чорне плаття, а також представила світу маленьку сумочку на ланцюжку, чим завоювала мільйони прихильниць. У чому секрет цієї жінки, через що їй довелося пройти, щоб досягти успіху і всесвітнього визнання?..
Дивіться онлайн фільм «Коко до Шанель» у хорошому HD якості на нашому сайті, безкоштовно і без реєстрації
Рейтинг:
Бойовики / 09.03.2017, 19:19ua
У фільмі Жанна д'арк (Jeanne d'arc) зачіпається період знаменитої війни між двома Європейськими країнами. Війна виявилася виснажливої для обох сторін: Англія продовжувала здобувати невеликі перемоги, в той час як Франція, розривається феодалами, не може об'єднатися і спільними силами протистояти ворогові. Союзники короля повільно відвертаються від нього і, здається, надія на перемогу втрачена повністю.
Саме в цей час перед спадкоємцем французького престолу випадково з'являється проста сільська дівчина – Жанною д'арк, яка впевнена в тому, що на неї небесами покладена місія об'єднати всіх відданих союзників короля і дати відсіч ворогові. Юна діва знаходить такі слова, які переконують Дофіна в її мощі і божественному дарування. Отримавши нечисленну армію, їй вдається протягом декількох днів зупинити 6-місячну облогу англійців. Здобуваючи кілька перемог, Жанна впевнена, що зовсім скоро Франція стане тим вільною державою, про яку вона так мріє. Але що залишається робити Жанні, коли пролита кров ворогів, союзників і численні смерті обертаються проти самої діви?
Рейтинг:
Драми / 25.02.2017, 23:00ua
Любов... вона творить дуже дивні речі. На які тільки божевілля вона не штовхала чоловіків, вони в буквальному і переносному сенсі втрачали голову через кохання до жінки. Варто було їм робити всі ті дурниці? Варто було жертвувати всім заради жінки? Можливо, було б краще, якби вони спробували прислухатися до голосу здорового глузду? Це дуже філософські питання, але ймовірно жодна жінка не скаже, що жертви чоловіків заради них були дурістю, адже такого роду вчинки неймовірно тішили їх жіноче самолюбство.
Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 27.01.2017, 01:47ua

В основі фільму лежить вражаюча біографія олімпійського чемпіона Луї Замперіні, який молодим хлопцем потрапляє на фронти Другої світової війни. Він пройшов крізь полон, голод, жах і пекло японських тортур, він вижив і повернувся. Якщо ти витримаєш - ти переможеш!

Рейтинг:
Серіали / 02.04.2016, 21:52ua

Чотирьохсерійний фільм про Богдана Хмельницького "Гетьман". Особистість гетьмана Богдана Хмельницького, непрості взаємини з Кримським ханством стануть основою для нового художнього фільму.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 06.03.2016, 10:59ua

Потужна і захоплива історія про справжніх бійців руху суфражисток. Ці жінки переважно не походили із заможних освічених сімей, вони були звичайними робітницями, які бачили повну неефективність мирних демонстрацій. Діяти радикально та вдаватися до насильства часто було єдиним шляхом до змін. Вони були готові втратити все у своїй боротьбі за рівність – власну роботу, домівки, дітей та життя...

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 23.01.2016, 23:33ua

Серіал Величне століття. Роксолана оповідає про правління султана Сулеймана Пишного і його пристрасної любові до української красуні Роксолани. Згідно з канонами ісламської віри, султан міг мати чотирьох законних дружин і стільки наложниць, скільки зможе утримувати. При цьому, діти першої дружини ставали спадкоємцями престолу. Роксолана ще юнкою була захоплена в полон і переправлена ​​до Стамбулу, де візир Ібрагім-паша подарував її султанові. Шляхом інтриг, підкупу і вмілого зваблювання українська красуня стала дружиною султана. Після прийняття ісламу вона отримала ім'я Хюррем. Сулейман звів Роксолану в ранг головної дружини, і називав її не інакше як «милою серцю». Роксолана була не тільки майстерною коханкою, але й розумною, цікавою співрозмовницею, добре розбирається в мистецтві і державних справах. Щоб реалізувати свої амбіції в султанаті, Хюррем усувала всіх, хто міг їй у цьому перешкодити. В основу сценарію лягло кілька історичних романів і середньовічних документів. Турецька версія "Роксолана" є римейком української РОКСОЛАНИ, яку можна переглянути на толоці.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-23

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0