Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Комедії"
До цього жанру кіномистецтва залічують фільми, що мають за мету розсмішити глядача, викликати усмішку, поліпшити настрій. Разом з драмою, фільмами жаху та науковою фантастикою, комедія є один з найзагальніших жанрів фільму. Кінокомедія з’явилася майже з виникненням самого кінематографу. Перші комедійні фільми були німі, але попри це вони мали велику популярність серед глядачів навіть після появи звуку.
Повний розмір
Комедії / 06.03.2015, 22:38ua

У центрі сюжету колишній актор, який колись зіграв роль відомого і популярноо супергероя Бердмена, і тепер, переступаючи через своє его, він вирішує стати учасником нової бродвейської постановки з метою повернути собі колишню славу, блиск і велич.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 06.03.2015, 00:25rus

Історія про випробування і негаразди, які доводиться подолати Солу Гудману, адвокату у кримінальних справах, в той період, коли він намагається відкрити свою власну адвокатську контору в Альбукерке, штат Нью-Мексико.

Рейтинг:
Повний розмір
Комедії / 28.02.2015, 17:18ua

Карл Каспер – неперевершений кухар, але у нього не склалися стосунки в сім'ї і власник ресторану не дає йому жодної свободи. Він вирішує покинути роботу і купити харчовий фургон, де він зможе готувати власні страви. На хвилі ентузіазму і оптимістичного погляду в майбутнє він спробує повернути прихильність своїх близьких.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 28.02.2015, 15:19rus

Серія комедійних серіалів про сім'ї Будько, Ковальових, Буханкіних та Берковичів. 6 сезонів відмінного гумору для сімейного перегляду!

Рейтинг:
Повний розмір
Мультфільми / 23.02.2015, 23:13ua

Коли стародавнє пророцтво здійснюється і королівство занурюється в обійми вічної зими, троє безстрашних героїв - принцеса Анна, відважний Крістофф і його вірний олень Свен - відправляються в гори, щоб знайти сестру Анни, Ельзу, яка може зняти з країни закляття. По дорозі їх чекає безліч захоплюючих сюрпризів і захоплюючих пригод. Анні і Крістоффу належить об'єднатися і протистояти могутньої стихії, щоб врятувати королівство і тих, хто їм дорогий...

Рейтинг:
Повний розмір
Комедії / 23.02.2015, 01:06ua

Сюжет картини побудований навколо 11-річного хлопчика на ім’я Александр (Ед Оксенбулд). Всього один день, а стільки неприємностей! У волоссі застрягла жуйка, встаючи з ліжка наступив на скейтборд… Невдачі, одна за одною, переслідують хлопця увесь день. Виявляється, нелегко сьогодні живеться не йому одному. Справи валяться з рук у всього сімейства. Можливо, варто не сумувати, а зосередитися на тому, що день рано чи пізно закінчиться?

Рейтинг:
Комедії / 16.02.2015, 23:05ua

У день свого повноліття звичайний собі хлопчина на ім'я Тім дізнається, що у нього є надздібності! А саме здатність подорожувати в часі, яку він успадкував від батька. Щоб сила не пропадала даремно, Тім вирішує використовувати її на благо людства. Правда здатність діє тільки на нього, що змушує шукати хлопчини інший спосіб впливу на навколішні події, що приведе його до любові.

Рейтинг:
Комедії / 14.02.2015, 22:55rus

Головні герої комедії – троє друзів Нік Хендрікс, Дейл Арбус та Курт Бакман. За плечима у кожного – досвід спілкування з нестерпними босами та повне усвідомлення того, що миритися з таким положенням справ ніяк не можна. Тому друзі вирішують самі стати босами. Для цього їм потрібно створити свою справу. А тому необхідним є початковий капітал. Інвестор, який на перший погляд викликає довіру, кидає їх на гроші. Горе-підприємцям нічого не лишається, як викрасти сина у обманщика та вимагати за нього викуп.

Рейтинг:
Повний розмір
Комедії / 14.02.2015, 22:48ua

Головні герої фільму троє нерозлучних друзів, які в якийсь момент розуміють, що життя стало настільки нестерпним, що гірше вже нікуди. Всі свої проблеми вони знаходять в роботі, а конкретніше, в своїх начальниках, які отруюють їм життя. Друзі вирішують йти на радикальні заходи...вони готові убити своїх босів!

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 14.02.2015, 19:15ua

30-річний «придуркуватий» молодик Віталька живе у квартирі з мамою, Мариною Францівною, яка бачить у своєму сині милого парубка, який все ще потребує її турботи й підтримки. Однак сам Віталька вже давно цікавиться протилежною статтю: «ногастими» та «грудастими» дівчатами, яких він називає не інакше як «тьолочки». Заради знайомства та залицяння із ними головний герой готовий на все, але з цього виходять лише кумедні ситуації. В кожній серії він йде до парку, де підсідає до дівчат і намагається їм сподобатися. Кожне своє знайомство Віталька починає з фрази: "Прівєт. А можна з тобою не токо познакомиться?". Тож у спілкуванні з протилежною статтю йому доводиться обходитися переважно дружбою із бабусями, що розмірковують про життя із лавочки місцевого двору.

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 201-210 211-220 221-230 231-240 241-247

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0