Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Містика"
Повний розмір
Жахи / 21.02.2015, 16:42ua

Містичний трилер заснований на свідченнях людей, яким вдалося поспілкуватися з духами. Деббі повісилися за загадкових обставин, її друзі об’єднуються, щоб розібратися у причині трагедії. Друзі влаштовують спіритичний сеанс із допомогою дошки Уіджа. Невдовзі після цього починається низка страшних подій. Зупинити це можливо лише закривши портал із потойбічним світом.

Рейтинг:
Драми / 21.02.2015, 16:16ua

Містична драма за основу якої взято роман Стівена Кінга. Джон Коффі звинувачується в страшному злочині і опиняється у в'язниці для смертників "Холодна гора". Новоприбулий дуже здивував усіх, коли продемонстрував володіння надлюдською, магічною силою...

Рейтинг:
Жахи / 18.02.2015, 00:48rus

Мало хто хоче мати справу з місцем, де колись трапилися страшні речі. Однак родині Евана вибирати не доводиться, і вони переїжджають у свій новий будинок, доля колишніх власників якого покрита страшною завісою. Підтвердженням недоброго служать різні паранормальні явища, як ніби якийсь привид дає про себе знати. Хлопчина тим часом знайомиться з Сем, що живе неподалік, подружившись з якою намагається докопатися, що ж сталося в його новому будинку. Знахідка пристрою, який нібито має провести міст між світом живих і мертвих, призводить друзів до страшних наслідків.

Рейтинг:
1-10 11-13

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0