Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Серіали"
Серіал - поширене та популярне явище сучасного мистецтва, яке використовується (трапляється) переважно в літературі, кіно, телебаченні та анімації; спосіб організації та побудови художніх творів, котрий полягає в тому, що твір складається з багатьох окремих частин, зазвичай відносно невеликого розміру. Як правило, твори серіалу об'єднані спільними персонажами, інколи спільним антуражем подій чи лінійним сюжетом. Проте абсолютна більшість серіалів тримається саме на персонажах.
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:20rus

Те, що починалося як звичайне відео на YouTube, незабаром обертається проблемами для підлітків Лейквуд і служить каталізатором для вбивства, яке відкриває вікно в важке минуле міста.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:20rus

Історія молодого програміста Еліота, який страждає від соціопатії і вирішив, що єдиний прийнятний для нього спосіб взаємодії з людьми - це професія хакера. Таким чином, він швидко виявляється в тому самому місці, де перетинаються інтереси його роботодавця - фірми, що займається кібербезпекою, - і підпільних організацій, які намагаються його завербувати з метою обвалення наймогутніших американських корпорацій.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:20rus

Гуга приходить у себе в тунелях метро і виявляє, що в світі стався апокаліпсис. Він, разом з іншими вижившими, намагається допомогти Олені знайти свою дочку і з'ясувати, що-ж сталося на землі. Віруси, чудовиська і непізнані космічні істоти проти людства. Все це відбувається не в майбутньому, а в наші дні.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:02rus

Коли глобальна пандемія знищує вісімдесят відсотків населення планети, на плечі екіпажу самотнього есмінця лягає завдання з порятунку людства від вимирання.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 19.07.2015, 12:02rus

Коли глобальна пандемія знищує вісімдесят відсотків населення планети, на плечі екіпажу самотнього есмінця лягає завдання з порятунку людства від вимирання.

Рейтинг:
Серіали / 24.05.2015, 18:06ua

Все почалось із моторошних подій – розгін Майдану. Саме із цих реальних кадрів хроніки - і розпочнеться чотирисерійний художній серіал "Гвардія". Про перших добровольців, які стають до лав Національної гвардії.

Кадровий військовий - на прізвисько Дід - актор Олексій Горбунов - готує майбутніх розвідників, боєць самооборони, інтелігент-хімік - вони стояли на барикадах. Тут і колишній лейтенант внутрішніх військ - який дивився на них з-за міліцейського щита.

Різні долі - один Майдан і одна Україна. Цей фільм - збірний образ того, що переживає зараз кожен українець - в тилу і там, де ведуть бій із ворогом.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 20.05.2015, 10:54rus

Історія Пеггі Картер. У 1946 році світ завдав Пеггі серйозний удар, коли вона виявляється в незручному для неї положенні з поверненням додому чоловіків із битв за кордоном. Працюючи на секретну організацію СНР (Стратегічний Науковий Резерв), Пеггі повинна знайти баланс між адміністративною роботою і секретними місіями для Говарда Старка, одночасно намагаючись жити нормальним життям самотньої жінки в Америці після втрати любові всього її життя - Стіва Роджерса.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 09.05.2015, 09:05rus

Філ Міллер колись був просто звичайним хлопцем, який любив свою сім'ю і ненавидів свою роботу в банку - тепер він остання надія людства. Чи знайде він коли-небудь іншу живу людину на планеті?

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 20.04.2015, 12:55rus

Коли таємничий об'єкт падає на Землю, кілька незнайомців помирають від енергетичного імпульсу - але потім прокидаються і дізнаються, що відповідальні за запобігання прийдешнього Апокаліпсису.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 20.04.2015, 12:45rus

Сліпий з дитинства адвокат Метт Мердок під ім'ям «Шибайголова» використовує інші, неймовірно посилені, почуття для боротьби зі злочинністю ...

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-64

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0