Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Драми"
П'єса соціального, історичного чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі. Герої - переважно звичайні люди. Автор прагне розкрити їх психологію, дослідити еволюцію характерів, мотивацію вчинків і дій.
Драми / Вчора, 08:53ua
Вашій увазі пропонується екранізація відомого роману М. Стедман, який є світовим бестселером. Мова у фільмі «Світло в океані» піде про звичайного доглядача маяка Тома, який нещодавно повернувся з фронту. Робота тут його влаштовує повністю, оскільки він занадто важко переносить спогади про війну, відчуває спустошеність і пригніченість. Він хотів жити якнайдалі від інших людей, які весь той час, що він був на фронті, продовжували жити безтурботним життям. Том, закрита людина, який не має наміру впускати в свою душу нікого стороннього, все ж знаходить людину, яка допомагає йому знову знайти бажання жити.

Цією людиною стає Ізабель, справжня дівчина-іскорка, яка змогла пробудити зранену душу Тома. Вони починають жити разом на віддаленому острові, мріючи завести дитину. Але їх бажання так і залишається всього лише бажанням - дітей мати вони не можуть. Одного разу до берега прибиває човен, в якій був мертвий чоловік і згорток з маленькою дитиною. Вони починають ростити дитину, як свого, ще не усвідомлюючи до кінця, що скоро їх світ перевернеться.
Рейтинг:
Драми / 14.02.2017, 07:43ua
Місто, яке буде стояти вічно - Рим. Письменникові і журналісту Джепа Гамбарделла (Тоні Сервілло) ось-ось стукне 65 років, досить важлива дата. Саме час згадати, що сталося за минулі роки, як змінилось це чудове місто. Саме на тлі вулиць і його жителів розгортається сюжет. Розглядаючи минуле і теперішнє Риму, Джеп приходить до думки, що навколишній світ сильно змінився. Трансформація справила маніпуляції над цим місцем, воно стало спотворене сучасним смаками і звичаями. Колишню велич тепер служить лише декорацією. До всього цього Джеп приходить після розуміння пасивності власного життя за останній час, як людина, яка є таким же зосередженням римської культури, як і саме місто.
Рейтинг:
Комедії / 10.02.2017, 19:10ua
Вікторія намагається почати нове життя - взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки ось колишній, який звернувся до неї за допомогою, не допомагає навести порядок. А інший коханий, уявив себе популярним письменником, посвячує всю мережу в подробиці її інтимного життя
Рейтинг:
Бойовики / 06.02.2017, 23:41ua
Экранизация бессмертного произведения «Бен-Гур: история Христа», написанного американским писателем Лью Уоллесом.
В середине двадцатых годов нашей эры могущественная Римская империя набрала невероятную мощь и с помощью несокрушимых легионов расширяла свои границы, завоёвывая новые земли и укрепляя власть на старых.
Действия фильма начинаются на территории покорённой Иудеи в Иерусалиме, где богатый аристократ Иуда Бен-Гур встречает своего приёмного брата Мессалу, который стал римским трибуном. Мессала просит брата выдать ему врагов Рима, скрывающихся среди местных жителей, но Бен-Гур отвечает ему отказом. Обозлённый трибун подставляет Иуду, после чего невинного аристократа пленяют и ссылают в рабство на галеры.
После пяти лет рабства наш герой неожиданно получает свободу, когда корабль, на котором он плыл, терпит крушение в морском сражении. Освободившись, Иуда внезапно находит себе духовного наставника в лице шейха Илдерима. Желая во что бы то ни стало отомстить за себя и свою семью, наш герой внимает мудрым советам достопочтенного старца и принимает решение участвовать в невероятно опасных гонках на колесницах, где уже долгие годы бессменным чемпионом является его сводный брат
Рейтинг:
Серіали / 03.02.2017, 17:51rus

Дія серіалу «Палац Абдин» відбувається в Каїрі зразка XIX століття. Влада належить Ісмаїлу. Нащадок легендарного Ібрагіма-паші здобув освіту в Парижі і намагається встановити європейські традиції в Єгипті. Але для цього новому правителю потрібна фінансова підтримка Османської імперії.У Ісмаїла, який нещодавно отримав спадковий хедівскій титул, безліч планів. Він мріє закінчити будівництво Суецького каналу, такого важливого для торгівлі між Європою та Африкою, прокласти в країні залізничні колії, створити навчальні заклади європейського зразка і провести реформу судової системи. Це все може стати початком шляху до встановлення самоврядування в Єгипті. Але одночасно з зовнішньої незалежністю країни зростає і її фінансовий борг.І поки Хедив займається державними справами і веде боротьбу з ворогами, у палаці Абдин їде неоголошена війна між дружинами Ісмаїла і його владної матір'ю. Не завадять чи сімейні негаразди здійсненню грандіозних планів нового правителя?

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 30.01.2017, 21:34ua

Елізіум - космічна станція, де мешкає еліта людства. Усі інші намагаються вижити на збіднілій та занедбаній планеті. Один із представників нижчої раси мимоволі став героєм. Він змушений піти на смертельно небезпечну авантюру, від наслідків якої не тільки залежить його життя, але й міжкласова рівність соціальних світів.

Рейтинг:
Комедії / 29.01.2017, 11:20ua
Сюжет комедийного фильма «Афера по-американски», снятого американским кинорежиссером Дэвидом О. Расселлом, основан на реальных событиях.
Действия картины разворачиваются в конце 70-х годов прошлого столетия, вокруг человека по имени Ирвинг Розенфельд – одного из величайших мошенников того времени. Он зарабатывает себе на жизнь тем, что продает копии известных картин, выдавая их за подлинники. В его аферах, Розенфельду помогает сексапильная британка Сидни Проссер, которая, ко всему прочему, является так же любовницей матерого мошенника. Однажды парочка оказывается втянута в опасную игру между ФБР , боссами мафии, а также некоторыми продажными политиками из Нью-Джерси. Розенфельду и Проссер вместе с агентом Ричи Димацо, обладающим довольно неуравновешенной психикой, предстоит вывести всю эту гоп компанию на чистую воду, чтобы те предстали перед правосудием. Но как часто это бывает, что-то пойдет не так
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 15:54ua

Після того, як Дом, Брайан та їх команда здійснили зухвале пограбування в Ріо, поваливши імперію тамтешнього злодія в законі, і отримали 100 мільйонів доларів, наші герої виявилися розкидані по всьому світу. Але нездатність повернутися додому і необхідність постійно жити на ходу зробили їх життя неповним. Тим часом Хоббс відстежував організацію смертельно небезпечних найманців-водіїв по дванадцяти країнам, на чолі яких виявляється кохана Дома, яку вважали мертвою, Летті. Єдиний спосіб зупинити кримінальний загін - перемогти їх на вулицях, тому Хоббс просить Дома зібрати свою елітну команду в Лондоні. Оплата? Повне припинення переслідування з боку поліції для кожного і можливість повернутися до своїх сімей та жити нормальним життям.

Рейтинг:
Драми / 28.01.2017, 13:57ua
До вашої уваги справжня європейська драма в кращих традиціях жанру. Французькі кінематографісти дано зарекомендували себе як відомі майстри подібних фільмів. Вони відомі своїм реалізмом і умінням передати людські відносини через кіно. У 2011 році режисер і сценарист Селін Скьямма, більше відома за своїми документальними і короткометражним фільмам, зняла нову для себе роботу. В результаті у неї вийшло дійсно гарне кіно, яке гідно оцінять багато глядачів.
Звернемося до сюжету цього фільму. Лора десятирічна дівчинка. У неї є батьки і молодша сестричка Жанна. Вони недавно всією сім'єю переїхали на нове місце проживання. За вікном самий розпал літа, щаслива пора для всієї місцевої дітвори, але маленька Лора ще ні кого з них не знає. Перше її знайомство на новому місці відбувається з дівчинкою Лізою, але при цьому Лора прикидається хлопчиком. Вона називає себе Міхаелем і починає в цьому образі дружити з усіма сусідськими дітьми. Поступово вона все ближче сходиться зі своєю новою подругою, але так як вона видає себе за хлопчика її положення все більше і більше стає двояким ...
Тільки на нашому сайті ви маєте унікальну можливість подивитися онлайн фільм «Паливода», в хорошому HD якості, а ще й безкоштовно і без набридливої ​​реєстрації
Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 27.01.2017, 01:47ua

В основі фільму лежить вражаюча біографія олімпійського чемпіона Луї Замперіні, який молодим хлопцем потрапляє на фронти Другої світової війни. Він пройшов крізь полон, голод, жах і пекло японських тортур, він вижив і повернувся. Якщо ти витримаєш - ти переможеш!

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 ... 221-230 231-231

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0