Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Серіали"
Серіал - поширене та популярне явище сучасного мистецтва, яке використовується (трапляється) переважно в літературі, кіно, телебаченні та анімації; спосіб організації та побудови художніх творів, котрий полягає в тому, що твір складається з багатьох окремих частин, зазвичай відносно невеликого розміру. Як правило, твори серіалу об'єднані спільними персонажами, інколи спільним антуражем подій чи лінійним сюжетом. Проте абсолютна більшість серіалів тримається саме на персонажах.
Серіали / 10.02.2017, 19:08rus
Навіть праведники іноді втомлюються від непримиренної боротьби зі злом. Що вже говорити про детектива-екзорциста, герою серіалу "Костянтин", якому щодня доводиться відправляти демонів назад в пекло. І робить це він зовсім божественними методами. Після невдалого обряду вигнання диявола з невинної дівчинки, Джон Костянтин вирішує залишити минуле позаду і життя витратити на розваги. Все одно душу вже не врятувати, врата в рай для нього закриті.

Перед початком нового життя, вільної від окультизму, Джон вирішує відпочити ... в психіатричній лікарні. Демони вирішують скористатися ситуацією і нанести людству нищівного удару. Серед потенційних жертв і Лів, дочка старого друга Костянтина. Екзорцист не може залишатися осторонь і знову вступає в бій з темними силами.

За допомогою вірних помічників - ангела Менні, соратника Чеса і медіума Зед - Джону вдається запобігти поширенню Абсолютного Зла на Землі. Але Диявол не збирається здаватися без бою. Він залишив захисникам людства ще багато подарунків ...
Рейтинг:
Серіали / 08.02.2017, 19:02rus
Після участі в самому грандіозному експерименті двох великих вчених того часу, одним з яких виявився Говард Старк і створення непереможного Капітана Америки життя Пеггі Картер кардинально змінилася як в плані професійному, так в особистих відносинах. Але в смертельній сутичці з Червоним черепом і намагаючись врятувати світ Стів Роджерс був змушений пожертвувати собою і затопити в глибинах океану найнебезпечніший артефакт, направивши літак на зіткнення з водою він відправив зброю масового знищення на дно безодні разом з собою.

Тепер агент Картер, через час гіркоти після втрати улюбленого, знову опиняється в самому центрі подій. Талановитий і вмілий, але на жаль не особливо цінний серед колег і начальства співробітник СНР (Стратегічного Наукового Резерву) змушений поєднувати настільки звичайну на перший погляд адміністративну роботу з більш захоплюючими і тим більше посильними секретними завданнями самого Говарда Старка, який виявляється втягнутим в чиї то аж ніяк не миролюбні плани і змушений ховатися від тупуватих припущень провини пред'явлених агентами урядових служб.

Тепер вона зможе розкрити весь свій потенціал і довести, що Агент Картер коштує набагато більше всіх тих пихатих і переповнених зарозумілістю недолугих агентів. Тільки все це таємниця і секретність завдань ніяк не можна розголошувати. Єдиним помічником в повсякденних пригодах для неї стає дворецький, а так само права рука старка - Джарвіс.
Рейтинг:
Серіали / 08.02.2017, 17:25rus
У Еббі МакКарті ідеальне життя, ідеальний будинок, ідеальна сім'я. Як і повинно бути у автора посібників «Як повернути віру в себе» і «Як любити чоловіка і рідних». Насправді у героїні серіалу «Інструкція по розлученню для жінок» подвійне життя і подвійні стандарти. Як поставляться до цього її читачки?

А починалося все дійсно ідеально: Еббі зустріла Джейка, закохалася в нього по вуха. Потім було красиве весілля, народження двох дітей, покупка великого будинку і улюблена робота. Чого їй не вистачало для щастя? Справжніх емоцій, які народжуються спонтанно, з чужими чоловіками в чужій хаті. Правда, перед цим відома письменниця дізналася, що чоловік їй зраджує з серіальної актрисою, і постійні скандали тільки погіршували ситуацію в родині.

А потім настало затишшя. Кожен почав жити своїм життям і з боку все і, правда, виглядало ідеально. Вони зустрічалися вдома за вечерею, сміялися над курйозними ситуаціями, а потім відправлялися розважатися, кожен сам по собі. І все так би і тривало, якби агент Еббі не домовилась про зйомки шоу за участю сім'ї МакКарті ...
Рейтинг:
Серіали / 04.02.2017, 08:20rus
Що б хто не говорив, стати комісаром поліції не так вже й просто. Серіал «Готем» демонструє, скільки складнощів і перепон може зустрітися на шляху недосвідченого новачка-детектива, зі скількома труднощами йому доведеться зіткнутися і скільки випробувань потрібно пройти, при цьому залишившись в живих, не дивлячись на кількість небезпек і ворогів. Джим Гордон дістається в напарники досвідченому поліцейському. Побувавши на війні хлопець виявляється не готовою до тих жахів, з якими йому доводиться зіткнутися на громадянці, адже життя в місті не забезпечує мирне і безпечне проживання. Злочинці бувають куди жорсткіше затятих вояків, а у деяких дітей плани масштабніше, ніж у поліцейських.
Рейтинг:
Серіали / 03.02.2017, 17:51rus

Дія серіалу «Палац Абдин» відбувається в Каїрі зразка XIX століття. Влада належить Ісмаїлу. Нащадок легендарного Ібрагіма-паші здобув освіту в Парижі і намагається встановити європейські традиції в Єгипті. Але для цього новому правителю потрібна фінансова підтримка Османської імперії.У Ісмаїла, який нещодавно отримав спадковий хедівскій титул, безліч планів. Він мріє закінчити будівництво Суецького каналу, такого важливого для торгівлі між Європою та Африкою, прокласти в країні залізничні колії, створити навчальні заклади європейського зразка і провести реформу судової системи. Це все може стати початком шляху до встановлення самоврядування в Єгипті. Але одночасно з зовнішньої незалежністю країни зростає і її фінансовий борг.І поки Хедив займається державними справами і веде боротьбу з ворогами, у палаці Абдин їде неоголошена війна між дружинами Ісмаїла і його владної матір'ю. Не завадять чи сімейні негаразди здійсненню грандіозних планів нового правителя?

Рейтинг:
Серіали / 24.01.2017, 20:10rus
Серіал Картковий будиночок вийшов на екрани в лютому 2013 року. Жанром даного серіалу вважається політична драма. Перший сезон, так само як і другий, складається з 13 серій. Прем'єра другого сезону відбулася 14 лютого 2014 року.
Рейтинг:
Серіали / 18.01.2017, 17:22rus
Події фантастичного серіалу Сотня починаються з моменту нового відліку часу як для Землі, так і для живих представників людського роду. Виною такого несприятливого збігу обставин стали самі люди, вони розв'язали атомну війну і все, що мали, все живе виявилася знищеним надалі ядерного апокаліпсису всеземного масштабу. Тепер ті хто зміг вижити і вціліти змушені тулитися в космосі.
Рейтинг:
Серіали / 05.01.2017, 17:56Рос

Супергерої охороняють простих жителів, але хто допомагає супергероям? Агенти секретної служби Щ. І. Т., які з лихвою заповнюють недолік СВЕРХСИЛ прагненням якомога краще виконувати роботу. Необхідно допомогти новому супергероєві зберегти інкогніто?

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 26.05.2016, 10:33ua

Останній москаль. Судний день – це другий сезон українського серіалу виробництва 1+1 Продакшн. Карпати чекає скандальне повернення блудного гуцула, брата Івана і батька Валери, Дмитра Петрука. Заповзятливий олігарх, заручившись підтримкою Валери, планує побудувати в Великих Вуйках сучасний мегаприбутковий курорт Вуйковель

Рейтинг:
Серіали / 10.04.2016, 10:58rus

Життя Квентіна Колдуотер і Джулії Уікер перевертається з ніг на голову, коли їм випадає шанс пройти співбесіду в секретний університет Брейкбіллс. На свій подив вони виявляють, що замість звичного іспиту їм пропонують виконати тест на магічні здібності.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0