Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Пригоди"
На відміну від екшена, акцент зміщено з грубого насильтва до кмітливості та винахідливості героя, уміння перехитрити злодія. У пригодницьких фільмах головний герой повинен оригінально виплутуватися зі складних ситуацій. Також доволі імовірним є хеппі-енд.
Пригоди / Вчора, 09:13ua
Світ магії та чаклунства, створений Джоан Роулінг, не обмежується історією Гаррі Поттера і його друзів. Ця історія починається приблизно за шістдесят років до того, як був народжений Гаррі Поттер. Головним героєм "Фантастичних тварюк і де вони мешкають" стане Ньют Саламандер, який, до речі, теж навчався в Гоґвортсі. З чарівної школи він був відрахований, чому немало противився Альбус Дамблдор, але Ньют знайшов своє покликання у вивченні фантастичних тварин.

І ось одного разу, набравши повний чарівний чемодан різноманітних магічних монстрів, багато хто з яких були досить небезпечні, Ньют Саламандер відправився на магічний конгрес, який проводиться щорічно в США. Доставити цілу валізу, нехай і магічну, з цілим набором монстрів, було справою непростою. Але це виявилося не найбільшим утрудненням. А найбільші проблеми почалися тоді, коли полчищам чудовиськ вдалося втекти з валізи, і вони почали бешкетувати на вулицях Нью-Йорка.

Світ чарівників і магів і так балансує на межі спокою, а тут ще виникає таке складне становище. Цим має намір скористатися організація під назвою "Новий Салем", яка поставила собі за мету повністю позбавити людства від присутності чарівників.
Рейтинг:
Мультфільми / 14.02.2017, 20:04ua
Лелеки покликані доставляти дітей. Ну, принаймні, так вони звикли. Але тепер вони працюють на доставці товарів для глобального інтернет-гіганта.

У центрі подій – один з кращих на доставці, Джуніор, який ось-ось повинен отримати підвищення, а замість цього отримує головний біль – маленьку дитину, яку тепер не знає куди подіти
Рейтинг:
Бойовики / 11.02.2017, 22:45ua
Сюжет фантастического приключенческого фильма "Королевство викингов" (Vikingdom) рассказывает о событиях старых смутных времен. Тогда «железным словом» людей являлось оружие, именно в те времена жили храбрейшие великие воины, которые сейчас являются знаменитыми героями саг и легенд. Одному из этих героев, забытому королю, называвшемуся Эриком, достается нелегкая участь: он должен будет превзойти в несколько раз собственные возможности – победить самого всемогущего и властительного громовержца-бога, по имени Тор.
Рейтинг:
Бойовики / 08.02.2017, 17:46rus
У фільмі «Кривава помста» молода сімейна пара після важких трудових буднів вирішує влаштувати собі романтичну відпустку, і відправляється по путівці на Карибські острови. Ну що може бути краще обіймів рідної людини в райському куточку планети, під теплим ніжним сонечком і на білосніжному піску.

Вони весь час проводять разом, насолоджуються один одним, і милуються дивно красивою природою. Але в один день ця ідилія обривається. Прокинувшись вранці, дівчина не виявила в номері свого чоловіка. Вона накручувала себе думкою про його зраду, і це валило її в жах. Але через певний час вона зрозуміла, що з ним щось трапилося погане. Розпитавши сусідів по номеру і свідків, вона приходить до висновку, що чоловіка викрали. Звернувшись в поліцію, вона не отримала жодної допомоги, і сподіватися треба тільки на себе.

Розслідуючи викрадення, героїня поступово розкручує клубок, який, як їй здається, повинен допомогти відшукати чоловіка. Героїня без зайвих розбирань і з'ясувань починає по-варварськи мстити всім, хто може бути причетний до викрадення коханого. Методи, які вона вибирає, навіюють холод навіть найжорстокішим злочинцям. Всіх кривдників її сімейного щастя чекають великі неприємності, і «Кривава помста».
Рейтинг:
Бойовики / 06.02.2017, 23:41ua
Экранизация бессмертного произведения «Бен-Гур: история Христа», написанного американским писателем Лью Уоллесом.
В середине двадцатых годов нашей эры могущественная Римская империя набрала невероятную мощь и с помощью несокрушимых легионов расширяла свои границы, завоёвывая новые земли и укрепляя власть на старых.
Действия фильма начинаются на территории покорённой Иудеи в Иерусалиме, где богатый аристократ Иуда Бен-Гур встречает своего приёмного брата Мессалу, который стал римским трибуном. Мессала просит брата выдать ему врагов Рима, скрывающихся среди местных жителей, но Бен-Гур отвечает ему отказом. Обозлённый трибун подставляет Иуду, после чего невинного аристократа пленяют и ссылают в рабство на галеры.
После пяти лет рабства наш герой неожиданно получает свободу, когда корабль, на котором он плыл, терпит крушение в морском сражении. Освободившись, Иуда внезапно находит себе духовного наставника в лице шейха Илдерима. Желая во что бы то ни стало отомстить за себя и свою семью, наш герой внимает мудрым советам достопочтенного старца и принимает решение участвовать в невероятно опасных гонках на колесницах, где уже долгие годы бессменным чемпионом является его сводный брат
Рейтинг:
Жахи / 31.01.2017, 23:16ua
Малышка Бонни со своей мамой отправляются в путешествие на автомобиле. Вслед за девочкой пустились в странствия и ее игрушки. Стемнело, началась гроза, и странствующие дамы решили остановиться на ночлег в мотеле «Баю Байкер», управляющий поселил их в седьмом номереМалышка Бонни со своей мамой отправляются в путешествие на автомобиле. Вслед за девочкой пустились в странствия и ее игрушки. Стемнело, началась гроза, и странствующие дамы решили остановиться на ночлег в мотеле «Баю Байкер», управляющий поселил их в седьмом номере
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 15:09ua
Захватывающий и увлекательный фильм "Пик Данте" (Dante's Peak), действие которого разворачивается в провинциальном городке с одноименным названием. Он повествует о грядущей катастрофе и она может уничтожить не просто город, а все планету Земля. Главный герой Гарри Далтон — сейсмолог. Он занимается изучением деятельности вулканов и приехал на Пик Данте, чтобы исследовать сейсмическую активность местного вулкана. Он одинок, его жена погибла несколько лет назад во время извержения вулкана. И проводя довольно рутинные исследования, Гарри выясняет, что человечество в опасности грядет страшная катастрофа. Он пытается достучаться во все правительственные инстанции, но безрезультатно. Привлечь на свою сторону ему дается лишь Рэчел Уэндо — местного мэра. Надо сказать, она тоже одинока и живет со своими малолетними детьми. В общем все завертелось и закрутилось, конечно у них вспыхнул роман. Вместе они будут бороться из всех сил. Но что такое человек, по сравнению с неистовой природной стихией. Смогут ли Гарри и Рэтчел найти сторонников, услышат ли их политики? Как быть если ты знаешь, что отступать некуда. Концовка этого фильма-катастрофы поистине неожиданна
Рейтинг:
Бойовики / 26.01.2017, 02:20rus

Згідно з календарем індіанців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняються на одній лінії один з одним, що приведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Недавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю. Група учених намагається розшифрувати цей «Календар» цивілізації Майя, в надії знайти в ньому способи протидії передбаченому апокаліпсису.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 13:32ua

Після подій в «Месників», Стів Роджерс намагається ужитися в сучасному світі, спокійно проживаючи у Вашингтоні. Але коли організацію Щ. І. Т. атакують, Стів потрапляє в павутину інтриг, яка ставить під загрозу весь світ. Після того, як справа розплутується, Капітан Америка і Чорна вдова об'єднуються з новим союзником, Яструбом. Незважаючи на це, герої зустрічають несподіваного ворога - Зимового солдата.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 12:21ua

Джейк Саллі - в минулому морпіх, прикутий до інвалідного візка. Та не дивлячись на непідвладне йому тіло, Джейк в душі як і колись - воїн. Він отримує завдання здійснити переліт у кілька світлових років на базу землян на планеті Пандора, де корпорації видобувають рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи. Та видобуток таких важливих для землі мінералів загрожує порушенням звичайного плину життя планети, де панує неймовірно тісний по-справжньому чудесний зв'язок місцевих жителів з природою прадавніх лісів, доступний для розуміння далеко не кожному...

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 ... 131-140 141-144

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0