Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Жахи"
До фільмів страхів або ж хоррорів належать фільми, що покликані налякати глядача, вселити почуття хвилювання та жаху, створити напружену жахливу атмосферу чи нестерпного очікування чогось жахливого, як-от фільми про вампірів, про зомбі тощо.
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 23:52rus

У невеликому містечку починають відбуватися викрадення дітей і підлітків, залишки спотворених тіл яких знаходять в лісі. Поліція вводить комендантську годину, але дарма, таємничого викрадача це не зупиняє і він продовжує втілювати свої збочені ідеї в життя. Одній з жертв вдається втекти і сховатися в будиночку на дереві ...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 22.02.2015, 13:09rus

Залишившись на самоті в кампусі на час святкування Дня Подяки, студентка вимушена боротися з бандою безхатченків. Вона змушена побороти страхи, проявить всі свою хитрість і винахідливість, щоб відбити напад.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 21.02.2015, 16:42ua

Містичний трилер заснований на свідченнях людей, яким вдалося поспілкуватися з духами. Деббі повісилися за загадкових обставин, її друзі об’єднуються, щоб розібратися у причині трагедії. Друзі влаштовують спіритичний сеанс із допомогою дошки Уіджа. Невдовзі після цього починається низка страшних подій. Зупинити це можливо лише закривши портал із потойбічним світом.

Рейтинг:
Жахи / 21.02.2015, 00:30rus

У похмурий особняк Іл-Марш, перетворений в період Другої світової війни в лікарню для психічнохворих, прибуває група психічно неврівноважених солдатів, доглядати за якими береться молода і красива медсестра Єва. Однак незабаром героїня розуміє, що її підопічним загрожують не тільки їх власні внутрішні демони.

Рейтинг:
Жахи / 18.02.2015, 00:48rus

Мало хто хоче мати справу з місцем, де колись трапилися страшні речі. Однак родині Евана вибирати не доводиться, і вони переїжджають у свій новий будинок, доля колишніх власників якого покрита страшною завісою. Підтвердженням недоброго служать різні паранормальні явища, як ніби якийсь привид дає про себе знати. Хлопчина тим часом знайомиться з Сем, що живе неподалік, подружившись з якою намагається докопатися, що ж сталося в його новому будинку. Знахідка пристрою, який нібито має провести міст між світом живих і мертвих, призводить друзів до страшних наслідків.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 14.02.2015, 19:02ua

У центрі сюжету фільму "Закляття" - життя родини у нічим не примітному на перший погляд будинку. Паранормальні явища, які паралізують своєю непередбачуваністю та несподіваністю, тримають Перронів у страху. На допомогу переляканій родині приходять Ед та Лорейн Уоррен - сімейна пара, що досліджує подібні явища. Але навіть кваліфіковані спеціалісти, звичні до активності всіляких привидів, виявляються безсилі.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 12:39rus

В недалекому майбутньому людству вдається впоратися з усіма соціальними проблемами сучасності - злочинністю, війнами, безробіттям, голодом. Проте розплата за таке загальне щастя виявилося жахливим. Тепер протягом однієї ночі в році, яку називають Судною, будь-яка людина може безкарно вбити кого завгодно. В цей раз уряд має намір провести цей кровопролитнийй захід з широким розмахом. І ось з приходом ночі на вулицях починається хаос...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 11:23rus

Світ майбутнього - світ без злочинності… безробіття… війн. И все це дякуючи одній ночі в році, коли можна відправити на той світ любого - злого боса, шумних сосідів, надоївших родичів. В Судну ніч дозволено все - головне дожити до світанку.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 01:11ua

Потойбічна сила, яка тероризувала героїв попередніх серій, знову вирвалася на свободу в пошуках нових жертв...

Рейтинг:
Серіали / 27.01.2015, 16:04rus

Серіал розповідає про пригоди братів Сема та Діна Вінчестерів, які подорожують Сполученими Штатами на чорному автомобілі Chevrolet Impala 1967 року, розслідують паранормальні явища, багато з яких засновано на американських міських легендах та фолькльорі, і боряться із породженнями зла, такими як демони та привиди.Сем і Дін Вінчестери, два брати, що пов'язані трагедією і кров'ю їх небезпечної, надприродної місії. Дін врятований з Ада янголом Кастіелем, який розповів Діну, що він має важливе значення в запобіганні Апокаліпсису, до того ж Люцифер повстав з Ада. Оскільки брати були залучені в грандіозну війну між янголами і демонами, відносини між Семом і Діном стали натягнутими, ледь не втративши перевагу в кінці, обидва брати були обмануті. Їм належить битися з самим Люцифером!..

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-80 81-84

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0