Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Жахи"
До фільмів страхів або ж хоррорів належать фільми, що покликані налякати глядача, вселити почуття хвилювання та жаху, створити напружену жахливу атмосферу чи нестерпного очікування чогось жахливого, як-от фільми про вампірів, про зомбі тощо.
Повний розмір
Серіали / 19.03.2015, 17:09rus

У центрі сюжету - студентка медичного факультету Олівія "Лів" Мур, для якої наслідки одній з вечірок стали переломним моментом у житті, що перетворив її на зомбі. Життєрадісна, активна і цілком здорова раніше, тепер Лів схожа на представника готів - з блідою шкірою, темними колами навколо очей і майже білим волоссям. Вона влаштовується на роботу в офіс коронера, доктора Раві Чакрабарті, щоб мати доступ до мізків, які їй доводитися їсти, щоб підтримувати свою людську сутність. Однак з кожним з'їденим нею мозком вона успадковує спогади трупа. За допомогою боса доктора Чакрабарті, котрий дізнався її секрет, і детектива поліції Клайва Бабино Лів здатна розгадувати вбивства тих людей, чий мозок вона з'їла.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 16.03.2015, 23:06rus

Донька багатого татка вирішує провести веселі вихідні з друзями на ранчо в ізольованій місцевості. Але незабаром вони виявляють, що за обличчям доброго і послужливого сторожа, ховається кровожерливий і розважливий звір ...

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 16.03.2015, 22:51rus

Вихідні, заплановані молоддю для розваг на березі озера і в розташованому на брегу затишному будиночку обертаються битвою з нападаючими на них бобрами-зомбі.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 13.03.2015, 19:53rus

Серіал розповідає про маленьке містечко, життя в якому перекинулася з ніг на голову, коли несподівано з'явилися кілька місцевих жителів, яких давно вважали загиблими. Причому вони зовсім не постаріли з моменту їх зникнення і, більше того, нічого не знали про власну смерть.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 11.03.2015, 15:18ua

Група американських археологів розкопує прадавню піраміду, що розташована глибоко під єгипетською пустелею. Коли вони починають досліджувати приміщення піраміди, то безнадійно губляться в її нескінченних темних катакомбах. І хто знає, на що вони натраплять під час своїх досліджень...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 10.03.2015, 21:55rus

Файне місто - Париж, який має багату історію, манить безліч туристів з усього світу. Величезна кількість людей мріють його відвідати і побачити головну пам'ятку - Ейфелеву вежу. Але багато хто навіть не здогадується, що під його вулицями простягаються довгі тунелі і катакомби, в яких поховані близько шести мільйон людей. Саме в це місто і відправляються наші головні герої. Адже вони знають, що під вулицями міста побудований найбільший склеп, який і перетворив це прекрасне місто в Місто мертвих. Група молодих людей хочуе все побачити своїми очима. Їх ні краплі не лякає довга дорога, тьма і те, що там багато людських останків.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 10.03.2015, 21:26rus

У своєму новому будинку розлучена мати-одиначка замість спокою знаходить нову проблему, коли її дочка стає одержимою злою лялькою, залишеною попередніми мешканцями.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 08.03.2015, 21:40rus

Письменник-сценарист приїжджає у прекрасний будинок, розташований в кінці провулка біля цвинтаря, щоб в тиші і на свіжому повітрі написати сценарій до нового фільму жахів. Але з'ясовується, що в будинку є ще один мешканець, який зберігає, як і цей будинок, страшні таємниці.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 06.03.2015, 23:45rus

Люблячий батько спеціально для дня народження сина знаходить костюм клоуна, але він і не підозрював, що на цей костюм накладено прокляття, яке перетворює його власника на вбивцю...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 24.02.2015, 13:48rus

Анхела приходить до тями на кораблі посеред океану. Після спалаху епідемії невідомого вірусу, що перетворює людей на зомбі, вчені вирішили ізолювати інфікованих, але не хворих людей, щоб досліджувати природу зарази. На спеціально обладнаному колишньому нафтовому танкері є все необхідне обладнання для проведення лабораторних експериментів. Але, ні вчені, ні команда навіть не здогадуються, що їх чекає. Адже інфіковані несуть в собі загибель для всього людства.

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-80 81-90 91-94

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0