Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Бойовики"
Поєднує в собі драматичний жанр фільму разом з нестримними діями: бійки, автомобільні переслідування, вибухи, стрілянину і тому подібне. Жанр, в основному, показує самостійні намагання героя відновити справедливість, що нерідко переростає у маленьку війну. Проте не слід плутати екшени з фільмами про війну.
Бойовики / 11.07.2017, 14:12ua
Фільм досить жорсткий, дуже вразливим людям дивитися не рекомендується. Ті ж, хто до таких не належить, напевно отримають насолоду від перегляду цього фільму. Колишній співробітник ЦРУ Джо Конрад чекає страти, перебуваючи в одній з віддалених в'язниць Центральної Америки.
Рейтинг:
Бойовики / 11.07.2017, 12:27rus
Фільм "Шанхайські лицарі" переносить нас в кінець 19-го століття. Тут ми бачимо продовження пригод Чона і Роя, друзьей не розлий вода. Цей фільм правда починається з нещастя - вбивають батька Чона. І наші друзі навостряют свій шлях до Лондона, де, наскільки їм відомо, і ховається зараз вбивця. Слідом за ними їде сестра Чона - Лінн.
Рейтинг:
Бойовики / 11.07.2017, 07:42ua
Ех, яких суперзірок ми бачимо в цьому старенькому, але прекрасно знятому фільмі. Тут і сама очаровашка Шерон Стоун (її багато хто вважає найсексуальнішою актрисою 90-х), і Рассел Кроу з Леонардо Ді Капріо, тільки початківці в цьому фільмі
Рейтинг:
Бойовики / 10.07.2017, 21:06rus
Зустрічайте третю частину фільму про легендарного Індіану Джонса, причому саме ця частина виявилася настільки хорошою, що увійшла в топ 250 кращих фільмів на сайті kinopoisk.ru. Цього разу Індіана Джонс в образі прекрасного Харрісона Форда відправляється на пошуки самої священної реліквії людства - Святого Грааля. Але не один хоче знайти цю реліквію. Її
Рейтинг:
Бойовики / 02.07.2017, 20:29ua
Ну що тут сказати про фільм "Шанхайські лицарі" - це комедійний бойовик в стилі Джекі Чана з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками. Зрозуміло, фільм на любителя.
Рейтинг:
Бойовики / 23.06.2017, 14:55ua
Неподалік від Борнео в Індійському океані загубився Конг, острів Черепа, прозваний так за похмуру гігантську скелю в центрі джунглів, помітну здалеку. Саме звідси десять років тому дослідники привезли спійману живцем гігантську горилу, чия поява сколихнуло Нью-Йорк. Це повинна була бути наукова експедиція. Кілька вчених, кілька десятків солдатів для проформи, які мали супроводжувати людей науки на богом забутий острів. Але з трьох вантажних вертольотів до узбережжя дістався тільки один.
Рейтинг:
Бойовики / 16.05.2017, 20:16rus
Після того як напарникам вдалося врятувати цілу планету, вони сміливо можуть називатися Правоохоронцями Галактики, хоча в недалекому минулому кожен з героїв був розшукуваним злочинцем. А за Пітером на прізвисько Зоряний Лорд ганялися ще й члени банди «хто нищить», озлоблені на хлопця з-за важливого замовлення.
Рейтинг:
Бойовики / 16.05.2017, 20:06ua
Десятки років Росомаха переховувався від уряду, зливався зі звичайними людьми, намагаючись вести суто самотній спосіб життя вдалині від суєти, гарячих битв і смертельних двобоїв. Логану не пощастило стати піддослідним проекту «Зброї Ікс». Проти волі чоловіка його тіло змінили, додавши унікальну схильність до повної регенерації і сталеві кігті, що приносять нестерпний біль при використанні. Щасливчику вдалося втекти після жахливих експериментів, однак амнезія не давала заповнити в пам'яті пробіл подій, що передують потрапляння в лапи вчених. Доля закинула Росомаху в злачні місця, змусила випробувати тяжбу війни і звела з розумним і благородним телепатом, Ксавьером. Мутанти розсіяні по всій країні, і багато підлітків можуть постраждати від раптових ексцесів, необережно проявивши вміння на людях. Для того щоб оберігати їх, чоловік створив спеціальну школу, до захисту якої залучив прихильників, включаючи Логана.
Рейтинг:
Бойовики / 09.04.2017, 13:11ua
У фільмі «Знедолені» (Fong juk) ми зануримося в атмосферу Макао 1998 року. Португалія передає територію під юриспруденцію Китаю. Настає 48 годин повного беззаконня. Цим намагаються скористатися всі мафіозні і злочинні угруповання, щоб встигнути поділити сфери впливу. У цій атмосфері зустрічаються п'ятеро друзів. У одного разу перейшов дорогу ватажкові місцевої мафії, і він наймає двох його друзів, щоб вони усунули одного. Двоє інших друзів приїхали захистити одного. Тепер, коли вони знову разом, кожному належить вирішити, що в його житті честь, борг, дружба і на якій стороні добра і зла він знаходиться.
Рейтинг:
Бойовики / 09.04.2017, 12:28ua
Кримінальна комедія, створена німецькими кінематографістами. Фільм Кухар-злодій сподобається тим, хто любить іноземні фільми з вітчизняними персонажами, показаними не з кращого боку. Місто Відень знаменитий не тільки вальсами і стільцями. Тут вкоренилася ще і так звана «російська мафія» під початком крутого ватажка на ім'я Костянтин. Його права рука Оскар Брошнин (Р. Хюбхен) хоче піти на спокій. Чи вийде?
Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 ... 171-180 181-184

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0