Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Мелодрами"
Жанр кінематографу, твори якого розкривають духовний і чуттєвий світ героїв в особливо яскравих емоційних обставинах на основі контрастів: добро і зло, любов і ненависть і т. п. Так само супроводжується трагічними сценами, але закінчується хеппі-ендом.
Драми / 19.02.2017, 08:53ua
Вашій увазі пропонується екранізація відомого роману М. Стедман, який є світовим бестселером. Мова у фільмі «Світло в океані» піде про звичайного доглядача маяка Тома, який нещодавно повернувся з фронту. Робота тут його влаштовує повністю, оскільки він занадто важко переносить спогади про війну, відчуває спустошеність і пригніченість. Він хотів жити якнайдалі від інших людей, які весь той час, що він був на фронті, продовжували жити безтурботним життям. Том, закрита людина, який не має наміру впускати в свою душу нікого стороннього, все ж знаходить людину, яка допомагає йому знову знайти бажання жити.

Цією людиною стає Ізабель, справжня дівчина-іскорка, яка змогла пробудити зранену душу Тома. Вони починають жити разом на віддаленому острові, мріючи завести дитину. Але їх бажання так і залишається всього лише бажанням - дітей мати вони не можуть. Одного разу до берега прибиває човен, в якій був мертвий чоловік і згорток з маленькою дитиною. Вони починають ростити дитину, як свого, ще не усвідомлюючи до кінця, що скоро їх світ перевернеться.
Рейтинг:
Комедії / 10.02.2017, 19:10ua
Вікторія намагається почати нове життя - взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки ось колишній, який звернувся до неї за допомогою, не допомагає навести порядок. А інший коханий, уявив себе популярним письменником, посвячує всю мережу в подробиці її інтимного життя
Рейтинг:
Серіали / 03.02.2017, 17:51rus

Дія серіалу «Палац Абдин» відбувається в Каїрі зразка XIX століття. Влада належить Ісмаїлу. Нащадок легендарного Ібрагіма-паші здобув освіту в Парижі і намагається встановити європейські традиції в Єгипті. Але для цього новому правителю потрібна фінансова підтримка Османської імперії.У Ісмаїла, який нещодавно отримав спадковий хедівскій титул, безліч планів. Він мріє закінчити будівництво Суецького каналу, такого важливого для торгівлі між Європою та Африкою, прокласти в країні залізничні колії, створити навчальні заклади європейського зразка і провести реформу судової системи. Це все може стати початком шляху до встановлення самоврядування в Єгипті. Але одночасно з зовнішньої незалежністю країни зростає і її фінансовий борг.І поки Хедив займається державними справами і веде боротьбу з ворогами, у палаці Абдин їде неоголошена війна між дружинами Ісмаїла і його владної матір'ю. Не завадять чи сімейні негаразди здійсненню грандіозних планів нового правителя?

Рейтинг:
Повний розмір
Мелодрами / 25.01.2017, 10:37ua

У 13 років Хейзел поставили діагноз, який назавжди перекреслив усі плани на життя, що вона встигла набудувати. Замість безтурботного шкільного та студентського життя попереду лише лікарняні стіни та безкінечні медичні процедури. На групі підтримки вона знайомиться з Августом Вотером. Хлопець вражає її своїм оптимізмом, любов’ю до життя та … бажанням бути поряд із нею. Незабутня подорож до Амстердаму повертає Хейзел смак до життя. Попри хворобу, вона знову дихає на повні груди та готова насолоджуватися кожною миттю свого життя.

Рейтинг:
Мелодрами / 24.01.2017, 19:58rus
У сюжет кінокартини «Великі очі» лягла реальна історія. Геніальний і щасливий художник 50-60 рр. 20 в. Уолтер Кін отримав приголомшливу популярність завдяки своїм шедеврам, на яких були зображені безпритульні діти з великими окулярами.
Рейтинг:
Комедії / 19.01.2017, 19:53rus
Віртуозні постановки стриптизера Майка ось уже три роки можуть лише згадувати зачаровані глядачі. Хлопець приймає рішення закінчити феєричну кар'єру і зайнятися приземленими справами. Прихильницям не вистачає запальних виступів гнучкого танцюриста.
Рейтинг:
Комедії / 13.01.2017, 17:03ua
Крістофі працює в лабораторії разом в професором Куінером. Він безсумнівно геній, тільки жахливо егоїстичний. Крістофі закохана в нього, а він навіть не помічає, весь поглинутий пошуками. З іншого боку Куінер ось-ось зробить небачений прорив - відкриє абсолютний імунітет.
Рейтинг:
Комедії / 13.01.2017, 16:35ua
Спустіла, нудна і рутинна життя багатого бізнесмена Дрю Летама привела його на Різдво в приміський будинок, де пройшло його дитинство. І незважаючи на той факт, що в будинку вже давно живуть чужі люди, це не змогло зіпсувати Дрю святкового настрій.
Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 16.04.2016, 22:32ua

Жанрове переосмислення класичного роману Джейн Остін. Зберігши близько 85% оригінального тексту, Сет Грем-Сміт передав історію про Елізабет Беннет і містера Дарсі в епічну оповідь про боротьбу дівчини та її чотирьох сестер проти зомбі, які заполонили вікторіанську Англію. Містер Дарсі в цьому варіанті виступає тренером дівиць, який навчає їх основам бою.

Рейтинг:
Повний розмір
Мелодрами / 09.04.2016, 23:19ua

Талановита молода співачка Джерріка викладає свій ролик в мережу під вигаданим ім’ям "Джем" і одразу стає шалено популярною. Її хочуть слухати мільйони, але ніхто ніколи не бачив її обличчя. Попереду у Джерріки приголомшливий успіх, велике кохання і зустріч з дивовижним інноваційним винаходом її батька.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 61-70 71-74

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0