Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Наше кіно"
Серіали / 24.04.2017, 08:39rus
Дія кримінальної російської драми розгортається в маленькому приморському місті. Олександр Тихонов, недавно втратив дружину, працює доглядачем маяка і обожнює свою дочку Тетяну, яка теж любить батька і піклується про нього. Мила, добра студентка і не підозрює, що її батько очолює групу контрабандистів.
Майор поліції Кравченко, який розслідував свого часу справу про контрабанду, піддавшись спокусі, вступив у змову з Тихоновим. Тепер він за певну плату прикриває злочинців. Крім того, йому дуже подобається Тетяна. Майор залицяється до дівчини і, добившись її розташування, будує плани сімейного життя.
У місто приїжджає молодший брат майора, теж поліцейський. Зовсім випадково він виявляється свідком нападу хуліганів на Тетяну і її подругу і рятує дівчат, що автоматично робить його героєм. Дівчата закохуються в рятівника, а його серце підкорила Тетяна. Новоявлений герой вирішує залишитися в місті, тим самим плутаючи кримінальні і любовні плани злочинних персонажів. Чим же закінчиться ця історія?
Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 26.05.2016, 14:57ua

#SELFIEPARTY – це шалена підліткова комедія з карколомними трюками та діалогами! Четверо друзів-студентів прокидаються в поліцейському відділку, не пам’ятаючи події вчорашнього дня. Їх звинувачують у вбивстві карлика, тіло якого знайшли на газоні будинку, де хлопці влаштували мегавечірку. Щоб встановити хід подій, герої вирішують зібрати усі фото та відео з вчорашнього погрому і з’ясувати, що ж трапилося минулої ночі.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 26.05.2016, 11:14rus

Фільм - біографія про видатного румунському фахівцевя , який став для « гірників » справжнім двигуном прогресу , зміг не тільки підняти команду , а й утримати її на високому рівні , і без якого сьогодні важко уявити « Шахтар » таким , яким він є зараз .

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 26.05.2016, 10:33ua

Останній москаль. Судний день – це другий сезон українського серіалу виробництва 1+1 Продакшн. Карпати чекає скандальне повернення блудного гуцула, брата Івана і батька Валери, Дмитра Петрука. Заповзятливий олігарх, заручившись підтримкою Валери, планує побудувати в Великих Вуйках сучасний мегаприбутковий курорт Вуйковель

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 03.04.2016, 09:14ua

Опинившись сам на сам зі Смертю, козак Максим Сорока морочить їй голову питанням: до раю чи до пекла йому дорога? Смерть не підозрює, що козак таким чином тягне час, рятуючи життя своїх побратимів.

Рейтинг:
Серіали / 02.04.2016, 21:52ua

Чотирьохсерійний фільм про Богдана Хмельницького "Гетьман". Особистість гетьмана Богдана Хмельницького, непрості взаємини з Кримським ханством стануть основою для нового художнього фільму.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 21.03.2016, 00:25rus

Головний герой серіал, заслужений пенсіонер Михайло Іванович Воропаєв, живе один у заміському будинку, у якому колись жила його дружня сім'я – дружина і троє дітей: старша Леся, середній син Ігор і молодший Сергій. Дружина Михайла Івановича померла приблизно 10 років тому, діти роз'їхались ще раніше. І врешті-решт батько розуміє, що сини посварились давно, багато років не спілкуються один з одним і просто розігрують перед батьком нормальні сімейні стосунки.

Рейтинг:
Повний розмір
Серіали / 14.02.2016, 10:37rus

Дія 24 - серійної драми відбувається в маленькому шахтарському містечку Аніканов . В основі сюжету протистояння двох жінок - молодої матері одиночки Наташі Суворовой , яка під тиском обставин змушена працювати на вугледобувній шахті , і « господині міста » Аліни Хмельовської .

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 27.01.2016, 11:05ua

Одного дня, письменниця потрапляє до маленького провінційного містечка в Карпатах і читає в місцевому монастирі лекцію про святих та юродивих. Серед слухачів – похилий чоловік на ім’я Войтко. Вона їде до нього на хутір. На якийсь час жінка опиняється в полоні обставин і не може покинути хутір. Письменниця поступово занурюється у життя Войтка, знайомиться з його братом Станіславом, що живе у будинку навпроти на Верховині. Вона стає єднальною ланкою поміж двома братами, сенс життя у котрих в двобої.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 15.01.2016, 13:00ua

Головний герой фільму (переможець проекту "Маленькі гіганти" Євген Лебедін) знайшов під ялинкою подарунок - книгу, яка переносить його в фантастичний світ, повний любові і тепла. У цьому світі казка переплітається з реальністю, а традиції з сучасністю. Тіна Кароль з'явиться в образі матері, носія української традиційної культури. Завдяки їй ми зможемо насолодитися старовинними українськими щедрівками та колядками у новому виконанні. У мюзиклі також відбудеться прем'єра нової пісні від Тіни Кароль "Віра, надія, любов".

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 ... 61-70 71-76

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0