Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Пригоди"
На відміну від екшена, акцент зміщено з грубого насильтва до кмітливості та винахідливості героя, уміння перехитрити злодія. У пригодницьких фільмах головний герой повинен оригінально виплутуватися зі складних ситуацій. Також доволі імовірним є хеппі-енд.
Жахи / 31.01.2017, 23:16ua
Дівчинка Бонні зі своєю мамою відправляються в подорож на автомобілі. Слідом за дівчинкою пустилися в мандри і її іграшки. Стемніло, почалася гроза, і мандрівні дами вирішили зупинитися на нічліг в мотелі «Баю Байкер», керуючий поселив їх у сьомому номері.
Іграшки дочекалися, поки втомлені мандрівниці заснуть, і вибралися на волю, адже потрібно досліджувати незнайому територію. Компанія іграшок рухається по темних, безлюдними коридорами, тут небезпечно і страшно. Ковбой Боні, красуня Джекі, Командос Карл, їжак, носоріг, будильник і ще безліч іграшкових персонажів злагодженою командою готові протистояти будь-яким небезпекам, захищаючи один одного.
Але ось чого вони не очікували, так це потрапити у засклений шафа керуючого, який тут же почав продавати іграшки на інтернет-аукціоні. Один за іншим він упаковує героїв по коробках. Хто буде наступним? Вже приїхав кур'єр служби доставки і завантажив коробки на візок, невже вони більше ніколи не побачаться?
Але іграшки виявилися не з боязких. Чи вдасться їм знову зібратися разом і повернутися до Бонні
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 15:09ua
Фільми-катастрофи – жанр кіно затребуваний. Радимо вам Пік Данте дивитися онлайн в хорошій якості, де мова піде про явище грозному і страшний – виверження вулкана. Гинуть люди, рушаться міста і рідко коли вдається з абсолютною точністю спрогнозувати майбутню катастрофу. Але головна ідея сценаристів така: навіть якщо вчені починає попереджати людей про майбутню трагедію, їм практично ніколи не вірять.

Точно така ситуація відбувається і в цьому випадку. Вулканолог Гаррі Далтон втратив дружину, разом з якою проводив спостереження в одному з численних кратерів – жінка просто згоріла у спеку рухається лави. Тепер же Гаррі займається своєю роботою в сонному містечку Пік Данте, де біля керма влади варто мер, молода і приваблива мати-одиначка Рейчел Уэндо.

Прилади Далтона починають просто кричати про 100% ймовірності виверження в околицях міста. І ніхто не бажає слухати вулканолога. Тільки Рейчел виявляє хоч якийсь інтерес до проблеми. Катастрофа неодмінно станеться, ви побачите це, адже фільм Пік Данте дивитися онлайн ви можете у нас на сайті Bobfilm. На подив гідне кіно для своєї жанрової ніші, плюс чудова гра Пірса Броснана і Лінди Хемілтон.
Рейтинг:
Бойовики / 26.01.2017, 02:20rus

Згідно з календарем індіанців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняються на одній лінії один з одним, що приведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Недавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю. Група учених намагається розшифрувати цей «Календар» цивілізації Майя, в надії знайти в ньому способи протидії передбаченому апокаліпсису.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 13:32ua

Після подій в «Месників», Стів Роджерс намагається ужитися в сучасному світі, спокійно проживаючи у Вашингтоні. Але коли організацію Щ. І. Т. атакують, Стів потрапляє в павутину інтриг, яка ставить під загрозу весь світ. Після того, як справа розплутується, Капітан Америка і Чорна вдова об'єднуються з новим союзником, Яструбом. Незважаючи на це, герої зустрічають несподіваного ворога - Зимового солдата.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 12:21ua

Джейк Саллі - в минулому морпіх, прикутий до інвалідного візка. Та не дивлячись на непідвладне йому тіло, Джейк в душі як і колись - воїн. Він отримує завдання здійснити переліт у кілька світлових років на базу землян на планеті Пандора, де корпорації видобувають рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи. Та видобуток таких важливих для землі мінералів загрожує порушенням звичайного плину життя планети, де панує неймовірно тісний по-справжньому чудесний зв'язок місцевих жителів з природою прадавніх лісів, доступний для розуміння далеко не кожному...

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 11:48ua

Земля знаходиться на порозі глобальної катастрофи - починається новий Льодовиковий Період. Землетруси, цунамі, урагани загрожують існуванню людства. Основна дія відбувається в Нью-Йорку, який потрапляє в блокаду льодовиків, що насуваються. Близкість катастрофи вимушує ученого-кліматолога, що намагається знайти спосіб зупинити глобальне потеплення, відправитися на пошуки зниклого сина до Нью-Йорку.

Рейтинг:
Повний розмір
Пригоди / 25.01.2017, 11:00ua

Після десятиліть війни з інопланетною цивілізацією людству вдалося виграти битву, проте наслідки виявилися катастрофічними - поверхня Землі для життя стає непридатною. Тепер люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на ландшафти, що змінилися до невпізнання, все ще можна знайти багато корисних речей.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 25.01.2017, 10:40ua

Апокаліпсис відбувся, людство змушене покинути планету та шукати собі іншу домівку. Вже минуло тисяча років відтоді, як на Землю не верталася жодна жива душа. Дізнатися, що відбувається на рідній планеті доведеться випадковим мандрівникам, які опинилися тут після катастрофи свого космічного корабля.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 25.01.2017, 10:09ua

Йому вдалося виявити чорну діру, і тепер він з колегами намагається навчитися долати час та простір. Кінцева мета таких небезпечних експериментів – зробити можливими подорожі у найвіддаленіші кінці космосу, які займали б якомога менше часу в подорожуючих.

Рейтинг:
Повний розмір
Пригоди / 25.01.2017, 01:18ua

Автоботи і Десептикони покинули планету, залишивши людство збирати її по шматочках. Тим часом група могутніх бізнесменів і геніальних вчених намагається винести уроки з помилок минулого і поліпшити технології до такої міри, щоб вийти за межі контрольованого раніше. У цей час інша група - стародавніх потужних трансформерів - бере Землю під приціл.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ... 151-160 161-166

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0