Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Телешоу"
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 19:04ua

Журналісти каналу вирушили в гості до країн-сусідів, колишніх республік СРСР. Команда на чолі з Костянтином Андріюком поїхала через парадні двері: через МЗС країни з журналістським візитом в столицю. Інша команда разом з Дмитром Волковим зазирнула туди, де гостей явно не чекали: в побут та будні робітничих міст, аулів та далеких хуторів. 15 республік вже ніколи не будуть одним цілим, ми покажемо, як їх змінила незалежність.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 09.04.2015, 14:19rus

Герої програми – люди, драматичні життєві історії яких для більшості близьких є таємницею, а для суспільства, як правило, табу. Учасникам експериментального психологічного проекту «Детектор брехні» доведеться правдиво відповідати на складні, а часом і неприємні запитання на довільні теми, в тому числі й такі, які стосуються їхнього приватного життя.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 09.04.2015, 14:11ua

Журналістка Тетяна Бобрікова пішла на безпрецедентний експеримент! У режимі серіаліті вона розповість про себе те, що намагається приховати кожна жінка. Про свої недоліки. І, нічого не приховуючи від камер, буде боротися зі своїми проблемами. За створення ідеальної себе Бобрикова береться з таким самим ентузіазмом і рішучістю, як за журналістське розслідування!

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 09.04.2015, 14:02ua

У пост-шоу обговорюються ревізії, їх суперечливі моменти, розглядаються рішення Ревізора і те, як вони змінили долі героїв.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 13:55rus

Учасниці проекту "Моє нове життя" - це жінки, які у своїх невдачах помилково звинувачують свою "неідеальну" зовнішність. Команда експертів проекту і ведуча майковера, психолог Наталія Ломоносова, допоможуть героїням докорінно змінити своє життя на краще.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 13:49ua

Новий проект телеканалу "Україна" розповість про найцікавіші та найактуальніші події в житті представників шоу-бізнесу, які поділяться з глядачами своїми історіями успіху, боротьби, любові.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 13:39rus

Проект ставить перед собою амбітне завдання: знайти раціональне пояснення, на перший погляд, абсолютно загадкових і містичних подій. Герої програми прості глядачі, які зіткнулися з незрозумілими явищами в своєму житті.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 04.04.2015, 21:12ua

Головні герої шоу - це люди, для яких спів став справжнім хобі. Щотижня на сцену виходитимуть 7 талановитих учасників. За 30 секунд вони повинні будуть продемонструвати свої вокальні здібності. Складність полягає у тому, що всі учасники програми повинні виконати фрагмент однієї і тієї ж пісні. Оцінювати вокалістів під час їхнього співу будуть глядачі, що сидять у залі студії. Саме їм належить вирішити, хто ж з учасників виявився "слабкою ланкою". А у зіркового журі в цьому шоу своя роль. Їх завдання - відстояти у глядачів одного з двох учасників-претендентів на виліт і подарувати йому другий шанс. Переможця оберуть шляхом голосування – спочатку глядацької аудиторії, а потім і експертів шоу — відомих представників українського шоу-бізнесу Олі Полякової, Надії Мейхер і Кузьми "Скрябіна" (артист взяв участь в зйомках шоу за кілька місяців до загибелі).

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 20.03.2015, 13:08ua

Шоумени Педан і Притула зроблять цікавими навіть самі скучні і нудні новини, піднісши їх глядачеві разом з вибуховими жартами і дотепними приколами. Не обійдеться і без гостей, у студію "Педан Притула Шоу" будуть заглядати самі різні відомі і не дуже особистості, на запрошення Саші і Сергії відгукуються як вітчизняні селебрітіз, так і зірки світового масштабу. А ще, у кожному випуску програми вас чекає суперечка між ведучими, і її сміховинне завершення.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 15.03.2015, 13:41ua

Наш соціум здатний прийняти до своїх лав тільки тих, хто нічим не виділяється з більшості. Будь-яке відхилення в зовнішності або поведінці є вагомою причиною відторгнення такого індивідуума з людського суспільства. Але як живеться таким ізгоїв? Саме про це і піде мова у програмі "Я соромлюся свого тіла".

Рейтинг:
1-10 11-20 21-28

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0