Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Трилери"
Особливий жанр кіно, в яких специфічні засоби повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх. Цей жанр не має чітких меж, елементи трилеру присутні у творах різних жанрів.
Бойовики / 17.02.2015, 12:28ua

Картина «Шторму назустріч» змальовує події одного дня, впродовж якого містечко Сільверстоун було стерте з лиця землі численними смерчами. Торнадо не рідкість для деяких штатів США, однак небачений розгул стихії застав зненацька усіх жителів. Якщо вірити метеорологам, то це – лише початок. У той час, коли вцілілі шукають порятунку від все нових і нових вихорів, найбільш відважні та безстрашні прагнуть потрапити в епіцентр шторму.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 14.02.2015, 19:02ua

У центрі сюжету фільму "Закляття" - життя родини у нічим не примітному на перший погляд будинку. Паранормальні явища, які паралізують своєю непередбачуваністю та несподіваністю, тримають Перронів у страху. На допомогу переляканій родині приходять Ед та Лорейн Уоррен - сімейна пара, що досліджує подібні явища. Але навіть кваліфіковані спеціалісти, звичні до активності всіляких привидів, виявляються безсилі.

Рейтинг:
Бойовики / 14.02.2015, 18:20ua

У центрі сюжету картини «Жага швидкості» Тобі Маршалл (Аарон Пол) – автомеханік та вуличний гонщик. Діловий партнер, якому від завжди довіряв, підставляє головного героя і той опиняється за гратами. Вийшовши на свободу, Тобі вирішує попри що помститися кривднику. Він подає заявку на участь у перегонах і його чекає подорож дорогами країни, постійний рух уперед, коли з дня у день потрібно додавати швидкості.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 14.02.2015, 18:07ua

Група людей, які вижили після розгулу смертоносного вірусу, кидає виклик розростаючийся нації еволюціонувавших унаслідок невдалого генетичного експерименту мавп, на чолі з Цезарем. Спершу вони досягають крихкого перемир'я, але потім стають на стежку війни, яка остаточно визначить, хто є пануючим видом на планеті Земля.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 13.02.2015, 23:22ua

Дії розгортаються в одному з міст Бразилії. Троє друзів – Рафаель, Гардо і Рато – весь свій вільний час проводять на сміттєзвалищі в пошуках якоїсь наживи або просто старих речей, які можуть їм знадобитися. Одного разу хлопці знаходять гаманець, вміст якого назавжди змінює їхнє життя. Він потрапив у сміття випадково, а те, що всередині, - вкрай важливе для місцевих кримінальних ватажків. Підлітки опиняються вплутаними у гру, до якої вони зовсім не готові.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 13.02.2015, 12:13rus

Досліджуючи події інопланетного вторгнення, команда документалістів слідує за елітним підрозділом морських піхотинців.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 12:39rus

В недалекому майбутньому людству вдається впоратися з усіма соціальними проблемами сучасності - злочинністю, війнами, безробіттям, голодом. Проте розплата за таке загальне щастя виявилося жахливим. Тепер протягом однієї ночі в році, яку називають Судною, будь-яка людина може безкарно вбити кого завгодно. В цей раз уряд має намір провести цей кровопролитнийй захід з широким розмахом. І ось з приходом ночі на вулицях починається хаос...

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 11:23rus

Світ майбутнього - світ без злочинності… безробіття… війн. И все це дякуючи одній ночі в році, коли можна відправити на той світ любого - злого боса, шумних сосідів, надоївших родичів. В Судну ніч дозволено все - головне дожити до світанку.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 12.02.2015, 11:11ua

Нав'язлива ідея, бути кращим, міняє людину. Наповнює її підлотою, хитрістю, заздрістю і приводить до смертельних наслідків. З першого моменту як молоді фокусники, Роберт Ангер і Альфред Борден, вперше зустрілися - вони стають суперниками. Але дружнє суперництво переростає в боротьбу, роблячи з молодих людей ненависних ворогів, які підуть на все заради перемоги, не жаліючи навколишніх життів.

Рейтинг:
Повний розмір
Жахи / 12.02.2015, 01:11ua

Потойбічна сила, яка тероризувала героїв попередніх серій, знову вирвалася на свободу в пошуках нових жертв...

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 181-190 191-200 201-210 211-218

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0