Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Фантастика"
Напрямок і жанр художньої кінематографії, який можна охарактеризувати підвищеним рівнем умовності. Образи, події й антураж фантастичних фільмів часто навмисно відсторонені від повсякденної реальності — це може робитися як для досягнення специфічних художніх завдань, добитися яких творцям фільму зручніше засобами фантастики, а не засобами реалістичного кіно, так і просто для розваги глядача (останнє характерно насамперед для жанрового кіно).
Серіали / 24.04.2017, 10:05rus
Оригінальний фантастичний серіал Штам (2014 року) вже з'явився на наших екранах. З перших серій сюжет просто захоплює дух. Місце дії - коли то шикарний мегаполіс Нью-Йорк, в який раптово прилітає літак з декілька «незвичайним» вантажем на борту. У ньому знаходиться досить багато трупів, які заражені раніше невідомим людству штамом. Вони поступово перетворюються в страшних вампірів, які прагнуть знищити (або зробити собі подібними) то невелика кількість людей, що ще залишилося в місті. А єдиним, хто розуміє всю небезпеку подібної загрози, є талановитий лікар з ЦКР. І саме йому належить переконати жителів міста в тому, що тільки спільними зусиллями вони можуть впоратися з виниклою проблемою. Яка, до речі, ускладнюється ще й безперервної мутацією незвіданого і небезпечного вірусу.

Штам - картина, яка, безсумнівно, приверне до себе любителів фантастики. Перша серія з'явиться на екранах вже в середині липня, її можна буде дивитися онлайн, а от наступні будуть виходити поступово. Яскрава і неймовірно емоційна гра акторів, оригінальний сюжет та якісні ефекти доставлять справжнє задоволення під час перегляду.
Рейтинг:
Драми / 09.04.2017, 06:56ua
Дія кінокартини розгортається в неблагополучній Австралії після світового фінансового колапсу. Після краху системи практично всі виробництва стають нерентабельними і покинутими, люди збирають останні ресурси і засоби для життя. У далекій австралійкою пустелі існують шахти, де люди ще можуть працювати і якось заробляти на життя. Саме поблизу цих шахт проживає простий чоловік Ерік, у якого є остання власність – старий автомобіль.
Рейтинг:
Жахи / 31.03.2017, 06:57ua
Райлі Джонс одна з тих, кого ніхто не помічає. Ця дівчинка живе своїм власним життям, у неї немає подруг і друзів, ніхто не хоче з нею спілкуватися. Однокласники намагаються обходити Райлі стороною. Дівчинка розуміє, що вона ізгой і не хоче жити в цьому не приязному світі.

Одного разу Райлі програє шкільні дебати і з ганьбою йде зі сцени. Це стає останньою краплею, і дівчинка вирішує звести рахунки з життям. Вона вже підібрала місце, час і спосіб. Але несподівано на неї напав маніяк з пістолетом. У цей момент Райлі усвідомила, що дуже хоче жити. Тоді дівчинка вирішує боротися до кінця і намагається всім розповісти про напад. Але її ніхто не вірить. Зрозумівши це вона вирішує сама захищати себе. Чи вийде це у дівчинки? Чи зможе Райлі вижити?
Рейтинг:
Мультфільми / 27.03.2017, 12:06ua
Опис сюжету на Kinogo-hd.net: В цьому неповторному аніме під назвою "Яблучне зернятко", яке вийшло на екрани аж у 1988 році, розповідається як в 2100 році, все люди планети Земля були на грані знищення. Все це сталося через те, що люди у всіх країнах стали воювати один проти одного. У цей момент будуватися величезний і потужний мегаполіс під назвою "Олімп", який став центром усього світу. Всі хто проживає в цьому місті, такі ж люди, тільки відрізняє їх від людей, то що вони клоновані. Головні герої Дюнан і безстрашний воїн Баріаріус, потрапляють в місто Олімп абсолютно випадково. Це звичайно радує їх, але коли вони побачили що стало з таким країнам, що розвиваються містом, вони здивувалися. Місто реально став гнилим через ці клонів - людей нової раси. Тому, хлопці з'єднуються з повстанцями цього міста і протистоять клонам. Дивіться кіно онлайн "Appurush? Do / Appleseed OVA", у відмінній якості
Рейтинг:
Драми / 26.03.2017, 20:09ua
Ви не раз замислювалися про те, як було б здорово, якби в світі не було війни, страждань, болю, не потрібно було щось вирішувати і хвилюватися про те, чи правильний ви зробили вибір. Режисер, Філліп Нойс ризикнув і зняв фільм, іменований Присвячений, який дуже яскраво зачіпає цю тему. Головний герой, молодий хлопець на ім'я Джонас, живе в скоєному, ідеальному, правильному світі. Такі слова як «війна», «біль», «страждання», «вибір» для нього, і інших мешканців, не відомі. За них, в цьому новому модерному і цивілізованому світі вже все вирішили верховні.
Фантастика The Giver (2014 року) присвятить вас як в плюси, так і в мінуси цього «ідеального» світу. Вона дасть зрозуміти, що «свобода» і «вибір» це те, чого потребує кожна жива людина. Драма ще один жанр цього дивного фантастичного кіношедеври. Ви не помітите, як реальний світ зникне, і ви поринете в дії, які відбуваються на екрані. Тепер, ви не тільки будете представляти, як все було б, але і зможете це побачити. Тепер, «вам вирішувати» дивитися цей фільм, чи ні.
Дивитися фільми онлайн, цей і багато інших, ви можете на нашому сайті. Все кіноновинки цього року, а так само шедеври попередніх років, ви можете знайти у нас, в хорошому дозволі і відмінному, багатоголосому перекладі.
Рейтинг:
Бойовики / 26.03.2017, 18:06ua
Культова американська кінокомедія Остін Пауерс: Голдмемебер (Austin Powers in Goldmember) створена кінорежисер Джей Роучем є однією з кращих робіт майстра, особливою в трилогії фільмів про відомого шпигуна. Третя частина фільму розповідає про батька Остіна який був викрадений злочинцем з Голандії на ім'я Голдмембер. І ось Остін який зараз живе в 21-м столітті, заручившись допомогою свого давнього і найлютішого ворога, подорожує в минуле для того щоб врятувати свого батька.
Потрапивши в минуле у Остіна стоїть завдання врятувати не тільки батька але і весь світ від зазіхань злодеев.В культової комедії сценаристами детально продуманий кожен епізод і сцена. Зоряний акторський склад фільму ідеально передав характер кожного персонажа, так як багато акторів грали у фільмі самих себе. Окремого розгляду заслуговує музичний супровід яке у фільмі зіграло дуже важливу роль, кожна музична композиція ідеально підходить до сюжету. У підсумку ми можемо переглянути ідеальне завершення трилогії фільмів і отримати масу задоволення від перегляду.
Рейтинг:
Бойовики / 19.03.2017, 12:17ua
У світі, де супергерої не справляються з новими викликами, був створений спеціальний загін для особливих місій. До нього увійшли кращі з гірших злочинців під керівництвом заслуженого американського піхотинця. Створювачкою цього підрозділу виступила дама з уряду, яка стверджує, що зможе контролювати цих людей і захистити власну країну. Таку впевненість їй приносить детонатор, за допомогою якого в будь-який момент можна підірвати будь-якого в'язня. Таким чином, контролюючи кращих вбивць планети, був створений загін самогубців, здатних виконати будь-яке завдання.
Негласним лідером загону стає колишній найманець Дедшот, чию роль виконав Уілл Сміт. Він вважався кращим у своїй справі, але вчас прогулянки з донькою був спійманий Бетменом і відправлений у в'язницю. Головною жінкою в загоні стає подружка самого Джокера, роль якої блискуче виконала Марго Роббі. В їх загін входять і інші злочинці з унікальними навичками і здібностями.
Першим же ділом члени загону отримують зброю і відправляються в центр міста для ліквідації монстра, який знищує все на своєму шляху. Ось тільки всі герої не мають наміру діяти злагоджено, кожен з них чекає свою можливість, щоб втекти. Однак подальші обставини їх все ж змушують об'єднатися і діяти спільно.
Рейтинг:
Військові / 11.03.2017, 20:24ua
Світ вже пережив чотири глобальні катастрофи, так звані хвилі. Яким він став? Після першої хвилі на Землі настала темрява. Електроенергії більше немає. Друга хвиля принесла з собою руйнівне цунамі, через яке загинули люди. Що залишилися в живих вже вважали себе щасливчиками. З третьою хвилею прийшла страшна епідемія невідомої хвороби, і одночасно з нею почалося вторгнення інопланетян. Четверта - скасувала всі існуючи правила і закони. Вся планета занурена в хаос. І на підході чергова, п'ята хвиля ....

Кейсі - дівчина-підліток, одна з небагатьох уцілілих в цих катастрофах. Їй потрібно врятуватися самій і спробувати знайти молодшого брата. Орієнтиру у неї немає, йде навмання, сторониться людей. Одне з основних правил виживання - завжди бути одному, уникати попутників. Так було до зустрічі з молодою людиною, Еваном. А зараз Кейсі в замішанні - продовжити шлях разом і порушити головний закон виживання або піти одній? Чи можна довіритися Евану і чи вдасться їм врятуватися?
Рейтинг:
Жахи / 10.03.2017, 12:49ua
Дії фільму відбуваються в недалекому майбутньому. Вчені змогли провести ряд успішних генетичний експериментів, що дозволяють клонувати людей, але все це тримається в найсуворішій таємниці. Морган — молода дівчина, створена на основі синтетичної ДНК, яка знаходиться в закритій лабораторії під постійним наглядом науковців. Вона — новий виток в еволюції, однак утримання в неволі розвинуло в ній неймовірну агресію. Секретність генетичних експериментів не дозволяє звернутися в службу безпеки, і в лабораторію відправляють спеціального агента Чи Уезерс, завдання якої розібратися з піддослідним. Їй необхідно провести дуже серйозну роботу, от тільки вона не припускала, на скільки складним виявиться цей випадок...
Дивіться онлайн фільм «Морган» у хорошому HD якості на нашому сайті, безкоштовно і без реєстрації.
Рейтинг:
Мультфільми / 25.02.2017, 22:24ua
Короткий опис:
Довгий час Готем страждав від терору самого божевільного злочинця - Джокера. Тому здавалося, що коли його вдалося запроторити за ґрати, місто може перейти до нормального ритму життя. Однак ідилія швидко закінчилася. Джокеру вдалося вирватися на свободу. Тепер він з подвійним завзяттям приступає до своєї звичної діяльності, сіючи розруху і хаос. Бетмену знову доведеться вступити в безвихідне протистояння проти зловісного негідника. Крім того, Джокер несе смертельну небезпеку сім'ї Гордона. Хто ж здобуде перемогу у вирішальній сутичці? Мультфільм Бетмен: Убивчий жарт дивитись онлайн в хорошій якості HD безкоштовно.
Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 ... 101-110 111-119

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0