Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Трилери"
Особливий жанр кіно, в яких специфічні засоби повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх. Цей жанр не має чітких меж, елементи трилеру присутні у творах різних жанрів.
Комедії / 09.02.2017, 22:10rus
Життя Дона настільки злагоджена, що підступу від підступної долі він не чекає. Доставляє незручностей бізнесменові тільки вічно ревнива дружина. Допити з пристрастю очікують хоч на хвилину запізнілого додому чоловіка. Дружина перевіряє всі повідомлення, випадкові телефонні дзвінки та телефонні номери абонентів, збирає досьє на партнерів чоловіка. Явного приводу для занепокоєння вірний Дон не дає. Але Мона нездатна зупинитися.

Дружину доводить до сказу поява чарівною співробітниці в оточенні Дона. Жінка клянеться всіма відомими їй способами позбутися від суперниці. «Північ пекла» більш милостивий, ніж розгнівана дружина. Мона здатна вбити заради порятунку шлюбу, а наївний Дон не надає значення постійних сумнівів дружини. Ревнощі Мони зростають загрозливо швидко, і життя спокусливої ​​колеги Дона наражається на серйозну небезпеку.
Рейтинг:
Трилери / 09.02.2017, 21:49rus
Террі успішно справляється з материнськими обов'язками. Прокурорські обов'язки віднімають багато часу. Юрист вирішується кинути роботу заради турботи про улюблених карапузів. Коштів одинокій матері досить для безтурботного життя. Домашні клопоти захоплюють ділову жінку і зближують з рідними. Втручається в сімейну гармонію несподіваний візитер Колін.

Чоловік виправдовує неждане вторгнення проблемами з машиною. Він підкуповує Террі ввічливим поводженням і чарівною посмішкою. «Ніяких добрих справ» привітна господиня від нього не дочекається. Жінці досить скоро доведеться усвідомити глибину наявної помилки. Колін має намір зруйнувати всі мрії і плани сильної жінки. Хитромудрий план передбачає поступове підкорення жінки волі жорсткого тирана. Переляканою Террі необхідно перемогти диктаторські замашки Коліна заради порятунку дітей.
Рейтинг:
Серіали / 08.02.2017, 19:02rus
Після участі в самому грандіозному експерименті двох великих вчених того часу, одним з яких виявився Говард Старк і створення непереможного Капітана Америки життя Пеггі Картер кардинально змінилася як в плані професійному, так в особистих відносинах. Але в смертельній сутичці з Червоним черепом і намагаючись врятувати світ Стів Роджерс був змушений пожертвувати собою і затопити в глибинах океану найнебезпечніший артефакт, направивши літак на зіткнення з водою він відправив зброю масового знищення на дно безодні разом з собою.

Тепер агент Картер, через час гіркоти після втрати улюбленого, знову опиняється в самому центрі подій. Талановитий і вмілий, але на жаль не особливо цінний серед колег і начальства співробітник СНР (Стратегічного Наукового Резерву) змушений поєднувати настільки звичайну на перший погляд адміністративну роботу з більш захоплюючими і тим більше посильними секретними завданнями самого Говарда Старка, який виявляється втягнутим в чиї то аж ніяк не миролюбні плани і змушений ховатися від тупуватих припущень провини пред'явлених агентами урядових служб.

Тепер вона зможе розкрити весь свій потенціал і довести, що Агент Картер коштує набагато більше всіх тих пихатих і переповнених зарозумілістю недолугих агентів. Тільки все це таємниця і секретність завдань ніяк не можна розголошувати. Єдиним помічником в повсякденних пригодах для неї стає дворецький, а так само права рука старка - Джарвіс.
Рейтинг:
Трилери / 08.02.2017, 18:49rus

Краса врятує світ .. Краса затьмарить світло ... Краса зруйнує життя ... Ці істини стали історією життя однієї з найзнаменитіших красунь XVII століття угорської графині Єлизавети Баторі, яка стала героїнею фільму Андрія конста «Кривава леді Баторі». Ще підлітком вона підкорила серце шановного дворянина Ференца. Як весільний подарунок той подарував своїй прекрасній юної нареченої замок Чейта. Він став її будинком, він став її фортецею, він став її в'язницею ...

Чемна і елегантна графиня запрошує до свого замку юних дівчат. Селянкам вона обіцяє гідну роботу, дворянкам - приємне товариство і уроки етикету. Красуні з радістю приймали запрошення леді Баторі. І після цього їх більше ніхто не бачив.

У Чахтіцю приїжджає вуличний цирк, в якому виступають юні брат і сестра Миша і Алетта. Маленькі бродяги, відволікаючи увагу глядачів, потайки крадуть їхні гроші. Але в цьому містечку їм не пощастило: злодюжок-циркачів спіймали на гарячому. Тепер на них чекає суд і дорога на каторгу. Але графиня Єлизавета переконує суддю віддати сиріт їй, і пропонує дітям місце в притулку при її замку. Мишу і Алетті чекає гідне майбутнє: без голоду, без злодійства, без насмішок. Але в замку діти знаходять сліди своєї зниклої сестри ...

Рейтинг:
Бойовики / 08.02.2017, 17:46rus
У фільмі «Кривава помста» молода сімейна пара після важких трудових буднів вирішує влаштувати собі романтичну відпустку, і відправляється по путівці на Карибські острови. Ну що може бути краще обіймів рідної людини в райському куточку планети, під теплим ніжним сонечком і на білосніжному піску.

Вони весь час проводять разом, насолоджуються один одним, і милуються дивно красивою природою. Але в один день ця ідилія обривається. Прокинувшись вранці, дівчина не виявила в номері свого чоловіка. Вона накручувала себе думкою про його зраду, і це валило її в жах. Але через певний час вона зрозуміла, що з ним щось трапилося погане. Розпитавши сусідів по номеру і свідків, вона приходить до висновку, що чоловіка викрали. Звернувшись в поліцію, вона не отримала жодної допомоги, і сподіватися треба тільки на себе.

Розслідуючи викрадення, героїня поступово розкручує клубок, який, як їй здається, повинен допомогти відшукати чоловіка. Героїня без зайвих розбирань і з'ясувань починає по-варварськи мстити всім, хто може бути причетний до викрадення коханого. Методи, які вона вибирає, навіюють холод навіть найжорстокішим злочинцям. Всіх кривдників її сімейного щастя чекають великі неприємності, і «Кривава помста».
Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 30.01.2017, 21:34ua

Елізіум - космічна станція, де мешкає еліта людства. Усі інші намагаються вижити на збіднілій та занедбаній планеті. Один із представників нижчої раси мимоволі став героєм. Він змушений піти на смертельно небезпечну авантюру, від наслідків якої не тільки залежить його життя, але й міжкласова рівність соціальних світів.

Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 19:57ua
Постапокалиптическое будущее. Мо выкупает у Сталкера скелетообразную голову робота, и решает подарить ее своей девушке Джилл. Джилл — скульптор, и такая фигура как раз пригодится ей в работе. Однако они даже понятия не имели с чем связались — голова робота, оказалась частью убийственного боевого андроида «МАРК 13», обладающего отличным искуственным интеллектом. И вот, робот ожил и начал постепенно собирать самого себя из близ лежащего металлолома. Вскоре оказывается так, что Джилл остается в своей квартире один на один с этой Железякой
Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 15:54ua

Після того, як Дом, Брайан та їх команда здійснили зухвале пограбування в Ріо, поваливши імперію тамтешнього злодія в законі, і отримали 100 мільйонів доларів, наші герої виявилися розкидані по всьому світу. Але нездатність повернутися додому і необхідність постійно жити на ходу зробили їх життя неповним. Тим часом Хоббс відстежував організацію смертельно небезпечних найманців-водіїв по дванадцяти країнам, на чолі яких виявляється кохана Дома, яку вважали мертвою, Летті. Єдиний спосіб зупинити кримінальний загін - перемогти їх на вулицях, тому Хоббс просить Дома зібрати свою елітну команду в Лондоні. Оплата? Повне припинення переслідування з боку поліції для кожного і можливість повернутися до своїх сімей та жити нормальним життям.

Рейтинг:
Бойовики / 28.01.2017, 15:09ua
Фільми-катастрофи – жанр кіно затребуваний. Радимо вам Пік Данте дивитися онлайн в хорошій якості, де мова піде про явище грозному і страшний – виверження вулкана. Гинуть люди, рушаться міста і рідко коли вдається з абсолютною точністю спрогнозувати майбутню катастрофу. Але головна ідея сценаристів така: навіть якщо вчені починає попереджати людей про майбутню трагедію, їм практично ніколи не вірять.

Точно така ситуація відбувається і в цьому випадку. Вулканолог Гаррі Далтон втратив дружину, разом з якою проводив спостереження в одному з численних кратерів – жінка просто згоріла у спеку рухається лави. Тепер же Гаррі займається своєю роботою в сонному містечку Пік Данте, де біля керма влади варто мер, молода і приваблива мати-одиначка Рейчел Уэндо.

Прилади Далтона починають просто кричати про 100% ймовірності виверження в околицях міста. І ніхто не бажає слухати вулканолога. Тільки Рейчел виявляє хоч якийсь інтерес до проблеми. Катастрофа неодмінно станеться, ви побачите це, адже фільм Пік Данте дивитися онлайн ви можете у нас на сайті Bobfilm. На подив гідне кіно для своєї жанрової ніші, плюс чудова гра Пірса Броснана і Лінди Хемілтон.
Рейтинг:
Трилери / 28.01.2017, 14:14ua
Картина з'явилася на великих екранах в 2010 році. Це спільна робота режисера Тоні Скотта і знаменитого актора Дензела Вашингтона. Знаменитий брат одного з найвідоміших режисерів сучасності в черговий раз довів, що можна зняти відмінний трилер, в широкомасштабному форматі здатний утримувати глядача біля екранів до самих титрів. Вельми якісно і оригінально написаний сценарій дуже допомогли режисерові в його роботі. Кожна деталь сценарію прописана до дрібниць, і ідеально відшліфована.
Пару слів про сюжет картини. Світ на порозі нової техногенної катастрофи. Відбувся збій і величезний повністю автоматичний поїзд, з токсичними відходами мчить з шаленою швидкістю. Ні що не може його зупинити, та й як? Мало його просто зупинити, потрібно його акуратно припаркувати, щоб токсичний вантаж не знищив все живе в околицях. Задіяні величезні сили, кращі уми намагаються виправити ситуацію, але все марно. Але є ще один маленький шанс на порятунок ...
У будь-який зручний для вас час, ви можете дивитися онлайн фільм «Некерований», в хорошому HD якості, абсолютно безкоштовно і без стомлюючої реєстрації
Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 191-200 201-207

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0