Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Драми"
П'єса соціального, історичного чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі. Герої - переважно звичайні люди. Автор прагне розкрити їх психологію, дослідити еволюцію характерів, мотивацію вчинків і дій.
Повний розмір
Драми / 02.03.2015, 12:02rus

Юний Стівен Хокінг стоїть на порозі найбільших відкриттів в області астрофізики, він тільки-но розпочав писати свою докторську дисертацію. Життя молодого вченого руйнує діагноз, згідно з яким Стівену залишилося жити не більше двох років. Джейн Вайлд, закохана в Стівена, не тільки допомагає йому прийняти удар, але і вселяє в нього надію на те, що все подальше життя вони проживуть максимально повноцінно. Життя подружжя Хокінг - це доказ того, що любов допомагає подолати будь-які перешкоди.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 28.02.2015, 15:00ua

Жан-Батист Гренуй, володіючи унікальним талантом розпізнавати аромати, намагається пробитися у світ парфумерів. Він марить ідеєю винайти єдиний, неповторний аромат! У відчайдушних пошуках недостаючих компонентів Гренуй готовий піти на все, навіть на вбивство...

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 28.02.2015, 14:51ua

Історія, яка відбувається під час Другої світової війни і показана крізь очі безневинного і нічого непідозрюючого про події, що відбуваються, Бруно, восьмирічного сина коменданта концентраційного табору. Його випадкове знайомство і дружба з єврейським хлопчиком по іншу сторону огорожі табору, кінець кінцем, приводить до найнепередбачуваніших і приголомшливих наслідків.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 28.02.2015, 14:40ua

Історія про пару колишніх закоханих підлітків. Ніхто з них не жив життям, яке вони представляли і ніхто не може забути пристрасну першу любов, яка змінила все життя. І ось обох кличуть на похорони їхнього наставника, який колись дав їм притулок ...

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 28.02.2015, 14:14rus

Клер приваблива, весела і гостра на язик жінка. В один день вона дізнається про самогубство однієї з учасниць групи психологічної підтримки, збори якої вона відвідує через синдром хронічного болю. Клер вирішує дізнатися історію цієї нещасної. Копаючись в житті покійної, вона переживає болісний роман з вдівцем і сама стає жертвою трагедії.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 26.02.2015, 14:43rus

Одна із найстрашніших історій Другої світової війни, три пілоти американських ВВС змушені виживати після аварії літака в південній частині Тихого Океану. Маючи тільки невеликий рятувальний пліт, без їжі, води та допоміжних матеріалів, тріо повинно покладатися на самих себе, щоб пережити голод, шторм і атаки акул, і привести свій маленький пліт у безпечне місце.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 26.02.2015, 14:29rus

Головний герой - колишній військовий Нік Ескаланте - працює в Лас-Вегасі охоронцем, мріє назбирати грошей і назавжди виїхати до Венеції. Але Нік погоджується допомогти повії Холлі, яка постійно піддається насильству з боку сина великого гангстера, через що від'їзд до Венеції затягується.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 26.02.2015, 14:08rus

Події в фільмі відбуваються перед самим початком варшавського повстання 1 серпня 1944. Фільм розповідає про групу близьких друзів, які приїжджають в столицю в розпал повстанської боротьби. Стефан працює на заводі Ведля, утримує матір і молодшого брата, щодня відчуваючи приниження німців. Мріє про мить, коли зможе їм за все відплатити і виконати обов'язок перед Батьківщиною. Як тільки випадає нагода - він вступає до лав Армії Крайової. Під час конспіративних зустрічей Стефан знайомиться з Бедронкою, тонкою і вразливою дівчиною. Молоді люди пізнають смак першої юнацької любові. Але коли смерть загрожує на кожному кроці, така любов не може бути щасливою ...

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 23.02.2015, 22:47ua

Брати Френкі і Джеймс - головні герої. Джеймс у минулому був замішаний у кримінальних справах свого старшого брата, але прийняв рішення ніколи більше не зв'язуватися з криміналом. Однак, як би він не намагався, налагодити нормальне життя не просто - кримінальне минуле всюди його переслідує. Коли Френкі виходить на свободу після тривалого ув'язнення, він докладає багато зусиль, аби залучити Джеймса до чергового пограбування.

Рейтинг:
Драми / 21.02.2015, 16:16ua

Містична драма за основу якої взято роман Стівена Кінга. Джон Коффі звинувачується в страшному злочині і опиняється у в'язниці для смертників "Холодна гора". Новоприбулий дуже здивував усіх, коли продемонстрував володіння надлюдською, магічною силою...

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 231-240 241-250 251-260 261-270 271-280 281-285

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0