Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Драми"
П'єса соціального, історичного чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі. Герої - переважно звичайні люди. Автор прагне розкрити їх психологію, дослідити еволюцію характерів, мотивацію вчинків і дій.
Жахи / 21.02.2015, 00:30rus

У похмурий особняк Іл-Марш, перетворений в період Другої світової війни в лікарню для психічнохворих, прибуває група психічно неврівноважених солдатів, доглядати за якими береться молода і красива медсестра Єва. Однак незабаром героїня розуміє, що її підопічним загрожують не тільки їх власні внутрішні демони.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 20.02.2015, 23:08ua

Квітень 1945 року. Третій рейх руйнується, але німецькі солдати досі відчайдушно пручаються. Загартований у боях сержант на прізвисько Wardaddy («Бойовий Татусь») командує танком M4A3E8"Sherman" і його екіпажем з п'яти чоловік. В його підпорядкування надсилають новобранця — Нормана Еллісона. Екіпаж танка вступає в епічну сутичку з переважаючими силами противника, героїчно намагаючись нанести потужний удар у саме серце нацистської Німеччини.

Рейтинг:
Комедії / 16.02.2015, 23:05ua

У день свого повноліття звичайний собі хлопчина на ім'я Тім дізнається, що у нього є надздібності! А саме здатність подорожувати в часі, яку він успадкував від батька. Щоб сила не пропадала даремно, Тім вирішує використовувати її на благо людства. Правда здатність діє тільки на нього, що змушує шукати хлопчини інший спосіб впливу на навколішні події, що приведе його до любові.

Рейтинг:
Драми / 16.02.2015, 19:14ua

Ной - один з найбільш відомих і значущих людей в історії людства. Йому сняться бачення про потоп, який знищить все живе на землі. Але Бог дає людям шанс, і Ной повинен стати тим, хто покладе початок нового життя. Це божественна місія, яку він отримав, передбачала порятунок своєї сім'ї, по парі усіх видів тварин і деяких предметів, що вийде, від великого потопу. Для цього, герой починає будівництво ковчега, бажаючи і сподіваючись зберегти якомога більше речей, живності з нашого світу, в надії відшукати можливість потім, в іншому місці спробувати відродити нашу цивілізацію.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 14.02.2015, 22:31ua

Паралізований багатий аристократ Філіп, що став інвалідом після того, як розбився на параплані, наймає собі помічника, котрий має за ним доглядати. Одному з кандидатів, чорношкірому Дрісу, не потрібна робота - він хоче письмову відмову, щоб отримувати допомогу по безробіттю. Але несподівано саме його Філіп бере на роботу.

Рейтинг:
Бойовики / 14.02.2015, 18:20ua

У центрі сюжету картини «Жага швидкості» Тобі Маршалл (Аарон Пол) – автомеханік та вуличний гонщик. Діловий партнер, якому від завжди довіряв, підставляє головного героя і той опиняється за гратами. Вийшовши на свободу, Тобі вирішує попри що помститися кривднику. Він подає заявку на участь у перегонах і його чекає подорож дорогами країни, постійний рух уперед, коли з дня у день потрібно додавати швидкості.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 14.02.2015, 18:07ua

Група людей, які вижили після розгулу смертоносного вірусу, кидає виклик розростаючийся нації еволюціонувавших унаслідок невдалого генетичного експерименту мавп, на чолі з Цезарем. Спершу вони досягають крихкого перемир'я, але потім стають на стежку війни, яка остаточно визначить, хто є пануючим видом на планеті Земля.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 13.02.2015, 23:22ua

Дії розгортаються в одному з міст Бразилії. Троє друзів – Рафаель, Гардо і Рато – весь свій вільний час проводять на сміттєзвалищі в пошуках якоїсь наживи або просто старих речей, які можуть їм знадобитися. Одного разу хлопці знаходять гаманець, вміст якого назавжди змінює їхнє життя. Він потрапив у сміття випадково, а те, що всередині, - вкрай важливе для місцевих кримінальних ватажків. Підлітки опиняються вплутаними у гру, до якої вони зовсім не готові.

Рейтинг:
Повний розмір
Комедії / 13.02.2015, 12:33ua

Розлучення батьків для дітей – це завжди велика трагедія, особливо якщо дитина вже достатньо доросла, щоб розуміти, що відбувається. Так і нашому головному герою якраз виповнилося 12 років, коли він дізнається про розлучення батьків. Важко пояснити дитині, що іноді так буває, що дорослі, раніше любили один одного, тепер не можуть разом перебувати поруч. Хлопчисько від дефіциту батьківської уваги заводить дружбу з літнім чоловіком, який колись пройшли війну, який дуже поважає випивку, гулянки, азартні ігри і розпусних дівчаток. Саме таким і його бачать оточуючі його люди. Однак все виявляється не так, як бачать сусіди. Цей старий виявляється дуже добрим і небайдужою людиною, який надав підтримку малюкові в скрутну хвилину.

Рейтинг:
Повний розмір
Драми / 12.02.2015, 22:51ua

Совєти прагнуть встановити свої порядки на знову окупованих ними землях Західної України. УПА - партизанська армія - ставить спротив їхній політиці. Заручником цієї війни "без правил" стає цивільне населення, а в першу чергу - родичі повстанців.

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 241-250 251-260 261-270 271-280 281-285

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0