Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Короткометражки"
Повний розмір
Трилери / 07.11.2015, 21:06ua

У життя жокея Саймона вривається людина з далекого минулого - його колишній однокласник Гордо. Чоловік доброзичливий, трохи незграбний, але з великими дивацтвами. До зустрічі з однокласником Саймон і його молода дружина Робін вважали своє життя ідеальним, проте Гордо вносить в життя молодят свої корективи.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 19.08.2015, 11:12ua

Історія молодого хлопця, який в зовсім юному віці постав перед складним вибором: по яку сторону барикад знаходиться він.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 22.05.2015, 23:06ua

Героїня фільму Жанка майже ідеальна людина. І тому Всевишній звільняє її від важкого буття, перетворивши на метелика. На неї чекає легке безтурботне життя. Але вона прагнула іншого - кохати і бути коханою...

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 22.05.2015, 23:02ua

Дівчинку Аліну покинула мати, і тепер вона живе зі своєю суворою тіткою, яка видається їй злою і дівчинка впевнена, що та її не ненавидить. Тітка змушує її торгувати на базарі, фактично експлуатуючи дитину. Єдина, на думку дівчинки, хто її любить це її лялька. Вона з нею говорить, спить, обіймається. Раптово дівчинка бачить оголошення про набір в дитячий танцювальний колектив «Віночок». Для дівчинки, це стала єдина надія, для того, щоб вирватися з цього ганебного світу: бруду, непотрібності і нерозуміння, які її оточували звідусіль. Але тітка хоче і на далі використовувати дитину на базарі... Соціальний працівник, також не може дізнатися про проблему, оскільки дівчинка постійно мовчить. Аде Аліна хоче кращього майбутнього, бачачи себе балериною.

Рейтинг:
Повний розмір
Бойовики / 14.01.2015, 12:47ua

Група ентузіастів під проводом Мо Шаріфа представила на суд громадськості короткометражний фільм за мотивами Deus Ex: Human Revolution власного виробництва. Цікавий він в першу чергу тим, що по мірі виконання впритул наблизився до професійних робіт - тут вам і достовірні CGI-сцени, і чіпка режисура, і досить непогана гра акторів. Незважаючи на те, що фільм заснований на всесвіту однойменної гри, його сюжет з подіями Human Revolution пов'язаний досить слабо....

Рейтинг:

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0