Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Наше кіно"
Повний розмір
Телешоу / 02.05.2015, 19:40rus

Автори проекту "За живе!" Позиціонують проект як студійне ток-шоу, в якому телеглядачам розкажуть про дивовижні, непрості, і часом шокуючі історії звичайних українців, які намагаються або вже зуміли перемогти хворобу, що робить їх життя нестерпним.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 02.05.2015, 19:32ua

Програма «Слідство ведут екстрасени» створювалася в першу чергу для того, щоб допомогти людям, які роками сидять у СІЗО, доля яких практично зламана, довести свою невинність. У них залишається остання надія – екстрасенси. У програмі ясновидці розкривають злочини, розслідуючи які міліція виявилася безсила.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 29.04.2015, 13:33ua

Проект у жанрі реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей» створено за британським форматом «Honey, we’re killing the kids». Його герої – родини, в яких діти, як і їхні батьки, ведуть неправильний спосіб життя.

У ході програми ведучий показує батькам жахливий візуальний прогноз того, як виглядатимуть їхні діти в 40 років, якщо не змінити спосіб життя, який веде родина. Також ведучий видає «Біблію», в якій викладена покрокова інструкція, дотримуючись якої герої змінюються на очах протягом чотирьох тижнів!

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 29.04.2015, 11:13ua

Щось дістало так, що терпіти більше не можна? Тепер телебачення на вашому боці: ми обурені разом з вами! Програма «Дістало!» дасть відсіч будь-чому, що заважає нам гідно жити. Не пропустіть: революційна прем’єра критичних репортажів і викривальних журналістських розслідувань.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 29.04.2015, 10:11ua

Український повнометражний історико-драматичний та водночас біографічний фільм. Це фільм про бажання жити, фільм про страх втратити те, заради чого живеш. Історія про сильну, мужню, самодостатню та, врешті-решт, незламну жінку відбувається в 1937-1957 роках.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 22.04.2015, 22:44ua

Чотири абсолютно справжні наречені, які погодилися взяти участь у змаганні за чарівну весільну подорож, прагнуть перевершити одна одну у ефектності шлюбної церемонії, оригінальності сукні та мужності обранця. Звісно, кожна із чотирьох переконана, що її весілля – ідеальне. Усі вони по черзі одружуються та запрошують трьох конкуренток на своє свято. Ті – оцінюють кожну дрібничку так прискіпливо, як не здатна жодна свекруха, та виставляють бали за кількома критеріями. У підсумку – та із чотирьох, яка отримала найвищі бали, відправляється у казкову подорож.А для решти розпочинається найцікавіше, оскільки вони отримують можливість дізнатися, що ж дівчата сказали про її свято. Отут і розкривається справжній жіночий характер.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 14.04.2015, 23:21ua

Високо на полонині у зелених Карпатах, серед найпрекрасніших синіх гір живуть справжні гуцули, але цієї весни до них заявиться чужинець…

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 19:20rus

Два молодих друга, у яких ціком різні смаки і погляди на життя, вирушають у подорож Європою на автомобілі, щоб раз і назавжди вирішити суперечку «чи краще там, де нас немає». За місяць вони відвідають 20 країн, в яких на власній шкурі випробують усі принади і труднощі неорганізованого автотуризму, дізнаються багато нового про правила життя в різних країнах, поспілкуються з українцями, що живуть або працюють у всіх куточках Європи. Глядачі отримають відповіді на десятки актуальних запитань: Як отримати візи? Як підготувати автомобіль до поїздки? Що таке «зелена карта», що робити, якщо сталося ДТП? Як подолати мовний бар'єр, купити квиток на громадський транспорт і правильно вибрати готель? Платні автостради, автоматичні АЗС, штрафи за неправильну парковку і десятки інших питань, з якими зіткнуться наші герої. Крім цього, вони дізнаються про особливості життя європейців: як платити податки, скільки коштує освіта, чи є сенс купувати нерухомість і що робити, якщо церква не схвалює розлучення...

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 19:13rus

Вперше власники салонів краси постануть в ролі клієнтів. Проект об'єднає всю країну, щоб вибрати найдостойніших у сфері б'юті-послуг, розповість про новинки перукарського мистецтва та косметології.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.04.2015, 19:04ua

Журналісти каналу вирушили в гості до країн-сусідів, колишніх республік СРСР. Команда на чолі з Костянтином Андріюком поїхала через парадні двері: через МЗС країни з журналістським візитом в столицю. Інша команда разом з Дмитром Волковим зазирнула туди, де гостей явно не чекали: в побут та будні робітничих міст, аулів та далеких хуторів. 15 республік вже ніколи не будуть одним цілим, ми покажемо, як їх змінила незалежність.

Рейтинг:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-76

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0