Це – історія життя Вейда Вілсона, колишнього оперативника спецназу, який став військовим найманцем. Здобувши надзвичайні цілющі властивості в результаті сумнівного експерименту, він починає своє «друге життя» під іменем Дедпул. Озброївшись новими можливостями та чорним, збоченим почуттям гумору, Дедпул переслідує чоловіка, який майже зруйнував його життя.
Опис категорії "Наше кіно"
Повний розмір
Серіали / 15.03.2015, 16:48rus

Перший серіал про нелегке, але веселе життя реп-виконавців, «Як гартувався стайл», можна дивитися онлайн у нас. Цей іскрометний ситком розповість про тернистий шлях молодого репера по імені, а точніше за прізвищем Ярмак. У нього немає грошей і зв'язків, зате є величезне бажання бути почутим. Він живе не в розкішному пентхаусі, а в звичайному гуртожитку, в його текстах не пусті понти, а правда життя. Ярмак знає, що на його боці правда, він готовий перевернути гори, але не знає, з чого почати.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 15.03.2015, 13:41ua

Наш соціум здатний прийняти до своїх лав тільки тих, хто нічим не виділяється з більшості. Будь-яке відхилення в зовнішності або поведінці є вагомою причиною відторгнення такого індивідуума з людського суспільства. Але як живеться таким ізгоїв? Саме про це і піде мова у програмі "Я соромлюся свого тіла".

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 15.03.2015, 13:21ua

Що побачить глядач у сьомому сезоні? Відповідь на це питання очевидна - масштабні постановки, унікальні здібності, зачаровують голосу, пристрасні танці, небачені таланти і просто променистих, позитивних українців. Співаки, музиканти, гімнасти, художники, танцюристи, фокусники, дресирувальники - це лише крихітний список тих, хто хоче виграти головний приз нового сезону. Нам тільки залишається спостерігати за подіями на сцені і тримати кулачки за своїх улюбленців. Підтримувати учасників і вести шоу, як завжди буде Оксана Марченко.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 15.03.2015, 12:14rus

Головним героєм 5 сезону реаліті-шоу «Холостяк» став 26-річний футболіст, одесит Сергій Мельник ...

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 11.03.2015, 12:47rus

У центрі історії - три жінки сімейства Сайко, які проживають разом у квартирі в провінційному місті Семиозерськ: Олеся (Наталія Скоморохова), її мама Олена (Юлія Меньшова) і бабуся Іраїда Степанівна (Галина Петрова). Різний вік, різні характери, різні погляди на життя... Але є дещо спільне і крім кревного зв'язку – відсутність особистого жіночого щастя. Чоловік Іраїди Степанівни давно помер. Оленин чоловік, батько Олесі, років десять тому пішов із сім'ї, а Олена так і не вийшла заміж. Тільки в Олесі є друг, Нікіта, - але дівчина його існування приховує. Саме Нікіта стає причиною того, що усталене життя сім'ї Сайко руйнується....

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 10.03.2015, 13:16rus

45 хвилин сміху - так трьома словами можна описати новий гумористичний проект Нового каналу «Стенд-Ап Шоу». Продакшн Андрія Шабанова готує десять випусків першого в Україні проекту в жанрі стендап. Сам Андрій виступає в якості продюсера та ведучого.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.03.2015, 23:25rus

Телевізійне соціальне реаліті-шоу про якість закладів сфери обслуговування України. Виробляється та виходить в ефір на Новому каналі.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.03.2015, 23:07ua

Українські сенсації - проект журналістських розслідувань каналу 1 + 1. Невідомі факти, яких не вистачало для повної картинки у багатьох гучних кримінальних історіях тепер стануть відомі українцям.

Рейтинг:
Повний розмір
Телешоу / 09.03.2015, 22:56rus

Українська пізнавально-розважальна телепрограма про подорожі. Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника, не обмеженого матеріально, і тотально економного.

Рейтинг:
Повний розмір
Наше кіно / 09.03.2015, 22:46ua

"Голос країни" - адаптація голландського формату "The Voice" каналу RTL. Нині це шоу з неймовірним успіхом транслюється майже у півсотні країнах світу. Цікаво, що Україна і США першими почали роботу над проектом після голландців!

Рейтинг:
1-10 11-20 ... 31-40 41-50 51-60 61-70 71-76

© 2015 fainekino.at.ua / Використовуються технології uCoz
Фільми переглядають: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0